Teraz jest wtorek, 16 października 2018, 00:30

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Jaka kamera internetowa? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Jaka kamera internetowa?
Witam. potrzebuje kamery internetowej, która wyświetli tekst drukowany (strony ksiażek) a także pismo odręczne dostatecznie ostro aby można je bez problemu odczytać. Kupiłem dziś kamerke Creative Live! Cam Chat HD, jednak nie rozpakowywałem jej, bo zastanawiam się czy dorardca sklepowy nie chciał zrobić mnie w przysłowiowego wała. Nie korzystałem wcześniej z kamerek internetowych ale przeglądając teraz kilka filmików zauważyłem że kamerka tej samej firmy wyświetla ostro tekst drukowany (nie wiem jak z pisanym) bez problemu. Piszę tutaj o tym tańszym w tym samym sklepie o 50zł modelu:
[url]http://allegro.pl/kamera-internetowa-creative-live-cam-sync-kr-fvat-i2054496246.html
[/url]

Proszę o poradę, czy ta kamerka którą kupiłem jest mi niezbędna czy może równie dobrze mogę kupić tańszą i wystarczy do moich celów.

piątek, 13 stycznia 2012, 18:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Jaka kamera internetowa?
Kamera teoretycznie do twoich celów powinna się nadawać ale ja jednak inwestował bym nieco w przyszłość nigdy nie wiadomo do czego kamera może być potrzebna i kupił bym coś takiego
LifeCam Studio microsoft lub Logitech C910 Pro FULL HD

piątek, 13 stycznia 2012, 19:08
Nowy
Nowy

Chyba się nie zrozumieliśmy do końca. Kamera internetowa jest mi teraz potrzebna do lekcji internetowych z tego względu musi pokazywać tekst pisany i drukowany dość ostro aby można było bez problemu odczytać. Nie zamierzam jej do niczego innego używać a już na pewno nie będę używał kamerki do wyższych celów niż rozmowa skype. Z tego względu chce się dowiedzieć czy kamera którą kupiłem jest mi niezbędna jak powiedział doradca sklepowy czy mogę kupić tańszą i też będzie ok do moich celów. Nie chcę wydawać niepotrzebnie więcej kasy niż trzeba. Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.

piątek, 13 stycznia 2012, 19:26
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Te 720p to już jest mało a Ty chcesz coś jeszcze tańszego. Te modele które podałem dają dobra jakość obrazu i jest on wyraźny ponadto nie wymaga ogromnych ilości światła. To to co kupiłeś może być jednak nieco za słabe jeśli obraz ma być duży wyraźny i najlepiej przy zastanym świetle.
http://www.pcworld.pl/testy/opis/KAM000 ... at_HD.html to jest test tej badziewiastej kamerki jaka kupiłeś Obraz rejestrowany w rozdzielczości 720p jest mało szczegółowy i ziarnisty.

piątek, 13 stycznia 2012, 22:23
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]