Teraz jest wtorek, 19 czerwca 2018, 20:25

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Bateria kamery JVC GZ-HD 620 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Bateria kamery JVC GZ-HD 620
Witam. Chciałabym spytać, co powinno stać się z kamerą JVC GZ-HD 620 po wyjęciu z niej baterii. Ostatnio po przerwaniu nagrania i chęci ponownego włączenia nagrywania usłyszałam dochodzący z kamery dźwięk, coś jakby klikanie. Wyłączałam i włączałam na nowo kamerę, później nadal próbowałam nagrywać, jednak kamera odmawiała posłuszeństwa. W końcu wyjęłam baterię. Teraz nie mam już żadnych zapisanych wcześniej nagrań, a poza tym dostępny czas nagrywania wynosi 0 godzin, przy czym ostatnio miałam do wykorzystania jeszcze ponad 8 godzin. Przy włączaniu kamery nadal pojawia się dźwięk, a na wyświetlaczu pojawia się 'błąd dysku twardego'. Zgodnie z instrukcją chciałam sformatować dysk, jednak wówczas z kolei występuje błąd formatowania. Nie wiem, czy to wszystko jest spowodowane moim wyjęciem baterii, czy też wcześniej coś się zaczęło dziać, no bo w końcu zanim wyjęłam baterię miałam problemy z nagrywaniem. Jeśli to możliwe, bardzo proszę o pomoc i z góry serdecznie dziękuję.

czwartek, 16 lutego 2012, 21:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Bateria kamery JVC GZ-HD 620
Może coś w kamerze na płycie głównej padło, może coś się rozłączyło, a może poprostu walną dysk twardy najłatwiej oddać do serwisu i tyle. Są serwisy, które Ci za darmo zrobią kosztorys ewentualnie, zapłacisz za odesłanie kamery do Ciebie jeśli nie bedziesz po wycenie chciał naprawiać. Ja bym obstawiał dysk twardy, jeżeli miałeś tam ważne dane to raczej nie powinno być problemu z odzyskaniem o ile nie zostały nadpisane pliki.

czwartek, 16 lutego 2012, 22:52
Nowy
Nowy

Właśnie tak mam zamiar zrobić. Po prostu oddam do serwisu, w sumie mam jeszcze gwarancję, ale nie wiem, czy by mi uwzględnili. Na szczęście te dane nie były bardzo istotne, bardziej martwi mnie strata 8 godzin nagrywania, a wliczając dane - kilkanaście godzin.

czwartek, 16 lutego 2012, 23:04
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jeżeli jest na gwarancji... to oddaj na gwarancję... niech robią płaciłaś pieniądze za to, także czemu ktoś ma korzystać, niech naprawiają i tyle, jak raz nie pomoże to drugi, trzeci, aż do skutku. W tym wypadku bezsensu do serwisu oddawać. No, chyba, że rozkręcałaś tą kamerę i grzebałaś w środku to wtedy inna sprawa, ale z tego co napisałaś to tak nie było.

piątek, 17 lutego 2012, 12:50
Nowy
Nowy

Co było problemem? Mam podobny problem i nie wiem co się dzieje. Po zakończeniu nagrywania kamera zacina się i dopiero po kilku minutach zaskakuje. Jedyną opcją jest wyciągnięcie baterii. Po włączeniu kamery wyskakuje "updating file management",a filmy trwają sekundę. Wie ktoś może co to jest za problem i jak go rozwiązać? :(

niedziela, 19 sierpnia 2012, 17:32
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]