Teraz jest środa, 20 czerwca 2018, 13:17

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
 kamera na wesela 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post kamera na wesela
chcialbym kupic kamere do nauki filmowania aby dorabiac na weselach, znajomy chce mi w tym pomoc doradzil abym kupil kamere za ok 2500zł ale nie doradzil jaka bo nie wie,polecil wasze forum.. poczytalem i doslownie zglupialem bo mialem pare typow..z tego co piszecie to kamery za ta cene poprostu w zadnym stopniu nie nadaja sie do takiego celu..ja myslalem o sony trv 14-33 ewentualnie canon 600-630
prosze o pomoc

czwartek, 4 września 2003, 14:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
znajdz sobie inny sposob na dorabianie bo nie wystarczy tylko miec kamere.
A jak chcesz juz dorabiac to zarejestruj dzialalnoc gospodarcza :) to z pewnoscia stwierdzisz ze jest to nieoplacalne zajecie :)

Pozdrawiam
Hehe

czwartek, 4 września 2003, 19:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

idz do dzialu wideofilmowiec, tam jest topic o wyborze kamery (temat o canonie)
problem ktory poruszyles to temat rzeka, zobaczysz tam jak skrajne opinie sa nt doboru kamery (jej ceny i jej "profesjonalizmu")

piątek, 5 września 2003, 06:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
nie za bardzo mnie zrozumieliscie...ja nie mam zamiaru odrazu zajmowac sie tym profesjonalnie, chcem sie tego sie nauczyc a do tego przecierz nie kupie od razu kamery za 6 czy 12tys zł, o tym ze sama kamera nie wystarczy wiem ale jak juz napisalem wczesniej znajomy ktory zajmuje sie tym profesjonalnie chce mi w tym pomoc ja mam tylko kupic kamere taka zeby material z niej nadawal sie do montazu..i to jest moje pytanie czy z tych tanich kamer uzyska w miare dobry obraz

piątek, 5 września 2003, 07:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

jesli bys sie udal do tego materialu o ktorym ci pisalem to bys wyczytal, ze sa firmy ktore swiadcza uslugi wideofilmowania i korzystaja z kamer digital 8 czyli tych z dolnej polki, a to ci chyba chodzilo ?
tak ze nie tlumacz tylko idz poczytaj bo to interesujaca dyskusja :D

piątek, 5 września 2003, 13:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
a owszem przeczytalem tamta dyskusje i zgadza sie ze ludzie filmuja takimi kamerami ale tam dyskusja nie na ten temat tylko o ekonomi a ja sie pytam z punktu czysto technicznego czy ktos zarabia taka kamera a jak nie to jaka bo latwo wytac nawet te 3 tys ale potem sie okaze ze z materialu ktory sie nagra ta kamerka nie da sie nic zmontowac, a to forum chyba jest po to zeby wlasnie dzielic sie takimi doswiadczeniami, a moze nie mam racji?

piątek, 5 września 2003, 16:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Skoro znajomy zajmuje się tym profesjonalnie to powinieneś iść w jego ślady i kupić taką samą kamerę jak on.

piątek, 5 września 2003, 23:06
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Zmontować da się każdy materiał, zależy jak to nagrasz.

sobota, 6 września 2003, 04:23
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
super dowiedzialem sie bardzo duzo wielkie dzieki :-)

a gdybym chcial wydac 12tys na sony 2000(bo taka kamere ma znajomy) to bym nie pytal sie o trv 14

sobota, 6 września 2003, 07:53
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

ja sie pytam z punktu czysto technicznego czy ktos zarabia taka kamera ?

no przeciez masz napisane w tamtym topicu ze ludzie filmuja zarobkowo kamerami d8 wiec teoretyczmnie o podobnych/gorszych parametrach niz wposmniana przec ciebie kamera (nie znam dokladnych parametrow tegp modelu jak i kamer d8 )

jesli dobrze kojarze to ta kamera jest b mala, wiec tu dochodzi jeszcze jeden problem, na ile bedziesz wygladal fachowo filmujac kamera ktora ci sie miesci w dloni

temat wygladu kamery byl poruszany i uznany jako istotny dla klientow, w skrocie - co z tego ze kamera moze miec rewelacyjne parametry skoro nie ma wielkosci kamery vhs :) (to oczywiscie troche przerysowana sytuacja)

poniedziałek, 8 września 2003, 18:49
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
tu masz racje..nie mialem wczesniej okazji zobaczyc tej kemery jak i innych, ale teraz juz wiem ze sie nie nadaja bo sa naprawde malutkie :-)

wtorek, 9 września 2003, 07:26
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]