Teraz jest niedziela, 24 czerwca 2018, 05:33

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Sony DCR-TRV12 vs Panasonic NV-GS10 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Sony DCR-TRV12 vs Panasonic NV-GS10
Witam

Prosze Was o pomoc w wyborze sposrod tych 2 kamer.
Jak sie przedstawia jakos obrazu, uzytkowania tych kamer?
Czy łatwo sie obsluguje panel dotykowy?

pozdrawiam
marcin konopka

środa, 10 września 2003, 15:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Witam. Mogę Ci jedynie napisać o kamerze Sony, ponieważ taką posiadam. Wydaje mi się, że jak na moje potrzeby - amatorskie, jest ona w zupełności wystarczająca. Ostry obraz, bardzo dobry stabilizator obrazu, optyka Zeissa, delikatnie działający zoom. Co do panelu dotykowego, nie rozumiem tych krytycznych głosów odnoszących się do niego. Jest to moja pierwsza kamera i nie miałem do tej pory do czynienia z obsługą "guzikową". Według mnie panel jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Pozdrawiam.

sobota, 13 września 2003, 09:08
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Panel dotykowy jest wyjątkowo złym rozwiązaniem.Długo by pisać dlaczego więc sobie podaruję.Odpowiem tylko na Twoje pytanie:panel dotykowy manualnie obsługuje się bardzo prosto ale uzyskiwanie odpowiednich efektów dzięki tej obsłudze to już inna para kaloszy.Trzeba dużo potrenować.Najlepiej zacząć od regulacji ostrości oczywiście patrząc na panel bo w tym czasie wizjer jest wyłączony. Nie daj Boże używać zoomu przy ręcznej regulacji ostrości.
Jednakże sama kamera Sony oferuje więcej od Panasonica,oczywiście pod względem jakości obrazu. Lepsze kolory,duużo lepszy stabilizator obrazu,lepszy obraz przy słabym oświetleniu. TRV12 funkcjonalnie gorsza ale jakościowo lepsza od Panasonica.Oczywiście trzeba pamiętać,że TRV12 to kamera bez żadnych wejść oraz bez pilota,taka najbardziej okrojona z całej serii Sony TRV.

poniedziałek, 15 września 2003, 03:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
pozdrawiam

wtorek, 16 września 2003, 22:18
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]