Teraz jest środa, 18 lipca 2018, 18:26

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Kamera do telewizji internetowej. 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Kamera do telewizji internetowej.
Witam,

Jestem w trakcie zakładania telewizji internetowej, w związku z czym poszukuję modelu kamery, która spełniłaby początkowe wymagania.

Urządzenie głównie, używane będzie do wywiadów odbywających się zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i otwartej przestrzeni. Dlatego też, najlepszym rozwiązaniem byłby wbudowany mikrofon (nie jest on oczywiście koniecznością). Warto podkreślić również, że większość wywiadów będzie odbywało się w ciężkich warunkach, gdzie rozmieszczenie dodatkowych urządzeń poprawiających oświetlenie itp. nie wchodzi w grę. (przepraszam, za brak fachowych nazw, ale nie znam się na tej technologi a w momencie posiadania kamer, zatrudnię odpowiednie osoby).

Najważniejszym czynnikiem jest chyba cena, zamierzam zakupić kilka kamer, gdzie posiadany budżet na jedno urządzenie to ok. 10 tys. zł. Nie ukrywam także, że wolałbym się zamieścić w granicach 6-8 tys.

Prosiłbym, o przedstawienie kamer które mieszczą się w granicy cenowej i są godne polecenia. Oprócz modeli chciałbym się także dowiedzieć, czy coś więcej przyda mi się oprócz posiadanej kamery (nie chodzi mi tutaj o programy do montażu, tylko o dodatkowe urządzenia).

--
Serdecznie pozdrawiam,
Mirek Michalczewski.

piątek, 23 marca 2012, 19:01
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]