Teraz jest środa, 15 sierpnia 2018, 19:24

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 kupowanie w internecie 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post kupowanie w internecie
czy ktoś z Was kupował kamerę w internecie np w maximedia. chodzi mi oto czy to jest bezpieczna forma zakupu. może są jakieś inne dobre (pewne) sklepy internetowe.

dzięki
Michał

wtorek, 16 września 2003, 09:20
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Hej Michał co do kupna kamery przez internet. Nie wiem nie kupowałem przez takie sklepy.... nawet nie próbowałem z uwagi na cene. Cena ta nie jest na tyle atrakcyjna by robić tego typu zakupy. Ceny są zbliżone do cen w normalnych sklepach. Ile się zarobi na takim kupnie do 300zł? chyba maxymalnie. Ja jak kupuje coś to robie to poprzez gościa z alegro, który sprowadza sprzęt z niemiec.
Kupowałem juz od niego radio do samochodu JVC KD-LH2000R za 1200zł dla porównania cena z mediamarketu 1800zł. Teraz kupuje kamere też JVC Dv4000 za którą płace prawie o połowe mniej niż w sklepie.
Pewnie jest to ryzyko, nie masz polskiej gwarancji. Ale coż jak narazie gościu jest słowny. Zresztą mam wszystkie jego namiary. :))))
Może warto nad tego typu zakupem się zastanowić???

wtorek, 16 września 2003, 12:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
jak się odbywa taka tranzakcja z "gościem z alegro"? jestem trochę strachliwy wkońcu kurka muszę trochę popracoać na te ~2,5 tys.

pozdrawiam

Michał

wtorek, 16 września 2003, 12:44
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
poprostu zadzwoniłem do niego na komórke. Powiedziałem że chce kupić takie radio ale poza alegro. Wszystko odbywało sie telefonicznie, potem jak sprowadził sprzęt umówiliśmy się na mieście i od niego gowziełem. Sprzęt był firmowo zapakowany nie było widać śladów urzytkowania.
Podał mi namiary na siebie jak by było coś nie tak i tyle. Wiem to jest duże ryzyko ale jak raz było ok więc dlaczego nie? zresztą mu zapowiedziałem że jak wszystko będzi ok to więcej sprzętu w przyszłości bede od niego kupować. W tym tygodniu odbieram kamerke.
Michał masz GG napisz do mnie będzie się lepiej rozmawiać 996795.

wtorek, 16 września 2003, 12:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

ta sama kamere (jvc dv4000) kupilem chyba u tego samego czlowieka z allegro :D

zero problemow, tez mialem obawy bo to bylo troche wiecej kasy :)

dla pewnosci umowilem sie u kolegi ktory mieszka w warszawie
w mieszkanku spokojnie potestowalismy i sfinalizowalismy biznes

wtorek, 16 września 2003, 13:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
a jak jest z gwarancją sprowadzonego sprzętu w polkich serwisach

wtorek, 16 września 2003, 16:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
He he... nie ma gwarancji bo nasz serwis nie uznaje tej euro (przynajmniej sony)

Klupiłem kamerę w firmie ogłaszającej ię na allegro (wystawiają sprzęt do licytacji, ale chyba głównie to reklamują internetowy sklep ;) ). Odebrałem bez problemów od kuriera firmy, który podstęplował polską gwarancję. Aha - w sklepie sony ta sama kamera była o 300 zł droższa.

wtorek, 16 września 2003, 20:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
no właśnie 300 zł droższa. O tym mówiłem. Marny zysk. Może czasem lepiej zaryzykować i kupić taniej kamere o 3.5 tyś :)))

środa, 17 września 2003, 06:18
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

to fakt, nie wiem czy jest sens ryzykowac jesli roznica jest 300zl

w przypadku dv 4000 bylo to 2600zl roznicy :)

środa, 17 września 2003, 06:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
no widzisz teraz jest różnicy 3500 zł więc warto. Dlaczego mam zakładać że kamera będzie popsuta. Jest nowa więc ktoś napewno ją w kontroli przeglądał ( w fabryce) To nie jest polski sprzęt który sie psuje po tygodniu :))

środa, 17 września 2003, 06:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

masz 3500 roznicy bo przyjmujesz jako cene sklepowa pewnie 8000zl
ja mialem w sklepie 10% rabatu
fakt ze cena na allegro tych kamer spadla teraz o jakies 300zl

środa, 17 września 2003, 06:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
spadły bo wiele osób je kupuje. Cena w niemczech to 999Eur szkoda że unas nie ma takich promocji z 1400 >>> 999 :((( Tommy myślałeś o kupnie mikrofonu do dv4000? moż już masz?

środa, 17 września 2003, 06:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

nie, nie mam, byc moze w przyszlosci sobie zafunduje, niestety teraz mam chec troche na inne akcesoria, np na statyw naramienny :)

środa, 17 września 2003, 07:46
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
może i było by taniej ale żona się nie zgadza na taki zakup (mamy wspólnotę majątkową) więc pozostaje tradycyjna metoda zakupu

dzięki
Michał

środa, 17 września 2003, 08:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
coś na temat gwarancji sprzętu kupionego za granicą a mianowicie dzwoniłem do panasonic-a i jvc i żadna z tych firm nie udziela gwarancji na sprzęt kupiony poza Polską.

czwartek, 18 września 2003, 11:35
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona