Teraz jest wtorek, 21 sierpnia 2018, 05:09

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 nv-ds60 kontra gr-d30 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post nv-ds60 kontra gr-d30
proszę o podpowiedź, którą wybrać. tylko nie piszcie żebym poszedł do sklepu i je porównał bo:
1. nie znalazłem sklepu gdzie by były obie na raz
2. nawet jak znajdę to nie będę umiał porównać (oglądałem panasonica i stwierdziłem tylko że jest ładny bo nic innego nie potrafiłem - sprzedawca też)
3. większość sprzedawców też się na tym nie zna i poleca droższą

dlatega o pomoć praszę Was, którzy macie te kamery i wiecie jak to wychodzi w praniu

dziękuję i pozdrawiam

Michał

czwartek, 18 września 2003, 11:44
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
chyba rzucę monetą

poniedziałek, 22 września 2003, 16:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Myslisz ze ktos tu kupil dwie nie dosc ze od tego samego producenta to jeszcze bardzo zblizone kamery skoro nawet w sklepie ich nie maja?
Skoro nie masz nawet podstawowej wiedzy (a tyle sie mozna dowiedziec chocby z tej strony) to rekomendacje beda i tak bezuzyteczne.
Nie zauwazyles nawet, ze te kamery roznia sie wielkoscia? Poczytaj sobie najpierw opisy techiczne kamer a juz bedziesz troche wiedzial.

wtorek, 23 września 2003, 13:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Opisy czytałem i niewiele znich wynika, chyba że Ty potrafisz wywnioskować z opisu dwóch kamer które mają stabilizator obrazu, który z nich jest lepszy, bo nazwa super.... coś tam to mi nie wiele mówi. jak liczyłem ato że jeśli ktoś ma tą kameę to napisze np że obraz jest dobry , coś tam jest złe a słyszła od kolegi który ma tą drugą kamerę że tam jest odwrotnie itd.
pozdr Michał

środa, 24 września 2003, 09:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Re: nv-ds60 kontra gr-d30
Witaj
Posiadam kamerę nvds60 od półtorej miesiąca i jestem zadowowlony i mialem ten sam problem co TY, al eniedawno wyczytałem na stronach naszego dolnoślaskiego dystrybutora artykuł pt " bubel miesiąca" i byla tam kamerka model niższy od tego co Ty ptyasz a chodzi tu zapewne o firmę JVC. Powiem szczerze,że przegapiłem czas kiedy jeszcze wyżzy model JVC czyli GRD70 mogłem zakupić w promocji za cenę ..... 2500 PLN, ale z drugiej strony nie wiem czy dziś byłbym z tej kamery zadowowlny. Decyzje ostateczną i tak musisz podjąć SAM !!!!

MIREK

sobota, 27 września 2003, 21:10
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]