Teraz jest czwartek, 15 listopada 2018, 06:24

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 SONY TRV - 22, czy PANASONIC GS - 50 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post SONY TRV - 22, czy PANASONIC GS - 50
JUZ OD POL ROKU MAM POWAZNY DYLEMAT I NAPRAWDE NIEWIELE OSOB JEST MI W STANIE POMOC PRZY WYBORZE JEDNEJ Z TYCH DWOCH KAMER. CHCIALBYM SIE DOWIEDZIEC KTORA NAPRAWDE WARTO KUPIC, KTORA JEST PRAKTYCZNIEJSZA CZYLI POPROSTU KTORA LEPSZA. WSZYSCY PODAJA MI TYLKO DANE FABRYCZNE (KTORE JA JUZ NA PAMIEC ZNAM)!
KAMERA MA MI SLUZYC DO (BARDZO CZESTYCH) RODZINNYCH NAGRAN AMATORSKICH . BARDZO PROSZE O POMOC I OPINIE ! (CENA NIE WCHODZI TU W GRE) Z GORY BARDZO DZIEKUJE !!!

czwartek, 2 października 2003, 22:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Miałem ten sam dylemat.Chodziłeęm,macałem porównywałem.bardziej do gustu przypadł mi Panasonic ( mnie tekze chodziło o AV in/out DV in/out)ale obraz jest lepszy zwłaszcza w gorszym oświetleniu w SONY.Ideał to Sony w opakowaniu Panasonica.Ekran dotykowy - można się przyzwyczaić a nawet polubić.kamerę kupowałem w czerwcu przez Allegro ( Aiwa-Platz - faktura i gwara ).Jak masz jeszcze jakieś pytania pisz...
Pzdr
Andrzej Rożek

poniedziałek, 6 października 2003, 13:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
ja tez wybralem Panasonica. Sony neistety przepadlo przez ten panel dotykowy - jakos nie moglem sie do tego przekonac. Panasonic jest calkiem przyjemny w obsludze choc maly. Wydaje sie solidnie wykonany. Juz dosc duzo na nim wykonalem materialu uzywajac wszelakich dostepnych kaset i jak na razie nie mialem zdnych problemow. Zaleta tej kamerki jest posiadanie wszytskich koniecznych wejsc i wyjsc oraz to ze pracuje tez na kartach SD (calkiem przyjemne emailowe zdjecia mozna wykonac i czytnik tych kart do PC kosztuje bardzo malo). Do wad zaliczyc moge to ze wtyczka Svideo nie jest taka klasyczna ale w postaci jack. Troche to dziwi bo pod pokrywka jest wiele miejsca i z pewnoscia by sie normalne gniazdo zmiescilo. oczywiscie obraz w slabym oswietleniu jest dosc slaby ale nie oczekiwalby tu od zandej kamery z tego przedzialu cenowego rewelacji (nawet od Sony).

wtorek, 7 października 2003, 13:35
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Ja wybrałem SONY TRV 19
Polecam SONY. Panel dotykowy nie jest taki zły. W końcu to amatorska zabawka, więc kamerkę ustawiasz praktycznie raz na początku, a potem ewentualnie zmieniasz program. Ja na razie wszystko nagrywam na AUTO bo tak mi wygodnie i efekt jest zadowalający. NightShot (dla mnie) świetna sprawa - w sam raz na nocne imprezy. Zdjęcia "dzienne" to prawdziwa rewelacja - na dobrym telewizorze oczywiście.

Wybrałem TRV 19, bo tak naprawdę PHOTO w kamerze, wśród moich znajomych (VideoAmatorów) nie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Nie wiem jak z cenami teraz, ale 2 mce temu kupiłem ten model za 3000 w sklepie w Gdańsku.

Podsumowując: prosta w obsłudze, rewelacyjny obraz, ponownie wybrałbym ten sam model :-).

g r z e g o r z
d
y
n
i
a

środa, 8 października 2003, 07:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post PODZIEKOWANIA
DZIEKI WAM SERDECZNIE ZA ODPOWIEDZI I OPINIE. MI TEZ OSOBISCIE BARDZIEJ Z WYGLADU PODOBA SIE PANASONIC, ALE Z KOLEI SONY MA PODOBNO LEPSZA OPTYKE. NIE ZAMIERZAM ROBIC KAMERA ZDJEC BO WIEM JAKIEJ SA JAKOSCI CHODZI MI TYLKO O FUNKCJE UZYTKOWE. JESZCZE RAZ DZIEKUJE ZA OPINIE I PROSZE GDYBYSCIE MIELI JESZCZE COS TO NAPISZCIE ! MARCIN

sobota, 11 października 2003, 20:13
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]