Teraz jest wtorek, 16 października 2018, 10:37

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 VX2000 Problem. 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post VX2000 Problem.
Witam

Nie dawno zamówiłem tą kamerę wraz z kartą PCI Firewire, bo niestety takowego wejścia w komputerze nie posiadałem. Karta ze standardem IEEE 1394, dokładnie ta: http://allegro.pl/karta-pci-ieee-1394-f ... 03807.html . Komputer wykrywa kartę w Menedżerze urządzenień, przeprowadziłem równiez uaktualnienia sterowników do karty. Sterowniki do kamery są już w Windowsie (Posiadam Windows Xp Home Edition SP3) ale wyczytałem, że są one zainstalowane w pliku pod nazwa msdv.inf, takowego pliku nie znalazlem w komputerze. Problem mam w tym, że kiedy podłączam przez firewire, włączam kamere na tryb VCR nic się nie pokazuje jedynie komunikat: Znaleziono urządznie Sony Camcorder, a gdy próbuje zgrać obraz przes sony vegasa 10, lub wmm pokazuje, że kamera jest nie podłączona.

P.S. Ten sam błąd, tylko, że akurat w tym przypadku nic się nie pokazuje mam w drugiej kamerze Panasonic NV-GS 17.

Proszę o jak najszybszą pomoc, będe naprawdę bardzo wdzięczny

sobota, 7 września 2013, 15:43
Moderator
Moderator

Post Re: VX2000 Problem.
Najprostszym "domowym" sposobem na kontroler firewire gdy nie działa, jest odinstalowanie go w menedżerze urządzeń i restart komputera.
W tym wypadku jednak wygląda to na błąd Vegasa. Spróbuj testowo czy radzi sobie Movie Maker, lub inny program, nawet trial.

sobota, 7 września 2013, 22:22
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]