Teraz jest piątek, 19 października 2018, 06:49

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Kamera HD z możliwością wyświetlania nagrywanego obrazu 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Kamera HD z możliwością wyświetlania nagrywanego obrazu
Witajcie.
Mam do taki problem. Potrzebuję kupić kamerę HD ale musi spełniać jeden bardzo ważny dla mnie warunek. Nie wiem czy w ogóle jest to do osiągnięcia dlatego proszę Was o pomoc. Chodzi mi o to aby kamera prócz standardowego nagrywania obrazu posiadała również opcję jednoczesnego wyświetlania nagrywanego obrazu. Obecnie mam kamerę Panasonica ale to taki mały tańszy model i niestety ona działa zero jedynkowo czyli albo nagrywa obraz i nie wyświetla na ekranie albo wyświetla obraz na ekranie (podłączam ją poprzez USB i robi jako kamera internetowa) ale wówczas nie nagrywa. Owszem, mogę nagrać to sprzętowo czyli w komputerze ale sami wiecie jaka jest jakość. Beznadziejna. Potrzebuję jakości minimum DVD a najlepiej właśnie HD. Czy w ogóle uda mi się znaleźć taką kamerkę która właśnie jednocześnie nagrywając obraz na kartę będzie potrafiła wyświetlić go np na dużym TV/telebimie albo poprzez rzutnik na ekranie? Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.

środa, 11 września 2013, 08:21
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Kamera HD z możliwością wyświetlania nagrywanego obrazu
a jakiego masz panasonica bo 90% kamer ma ta opcje i ile kasy chcesz przeznaczyć na zakup bo rozstrzał cenowy jest bardzo duzy

środa, 11 września 2013, 08:45
Nowy
Nowy

Mam kamerkę Panasonic HX-WA10. Taka mała, poręczna. Nie powiem, fajnie nagrywa ale nie mogę jej tak sparować żeby jednocześnie nagrywała i wyświetlała. Co do ceny to mam do wydania powiedzmy tak 2000zł. Czy za te pieniądze idzie kupić coś sensownego?

środa, 11 września 2013, 08:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

http://canon.strefamarek.allegro.pl/kam ... zarna.html

ja mam canona z tej rodziny, swietnie się sprawdza do najróżniejszych zastosowan, jedyne co potrzebowałem dokupić to obiektyw szeroki

sprawdz cala rodzine bo sa i tansze modele tylko mogą nie mieć wejścia microfonowego albo jakiegoś innego "ficzeru" to sobie dopasuj do potrzeb

środa, 11 września 2013, 09:38
Nowy
Nowy

Ta co podesłałeś cenowo jak najbardziej ok. Powiedz mi tylko czy kamery Canona są ogólnie ok? Dobra marka? Pytam bo nie mam i nigdy nie miałem z tą marką do czynienia, lustrzankę mam Nikona a o Canonie za wiele nie wiem. Czy ten model który podesłałeś jest dobry?
Pozdrawiam.

PS. Jeszcze dodam że zależy mi na dobrej jakości obrazu przy sztucznym świetle. Najwięcej będzie nagrywanych właśnie takich ujęć a na moim panasonicu niestety widać ziarno tego typu nagraniach.

środa, 11 września 2013, 09:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

ja mam dużo starszy model, HF-100, krecilem nia teledyski, materialy do tv, kumple czasami pozyczaja jako nasadke na statyw na wesele

natomiast polecam pojechać do media markt albo innego marketu ze swoja karta i ponagrywać scenki, ja tak zrobiłem i dlatego zdecydowałem się na tego canona, prosty, uniwersalny, bez elementow mechanicznych i dysku, jakby miał jeszcze wizjer to by było mistrzostwo

chodzi bezawaryjnie, na baterii oryginalnej 1.20 kreci, sa akumulatory na których dociąga do 5 godzin, mala i poreczna ale najlepiej sprawdz sam w jakims sklepie

środa, 11 września 2013, 09:46
Nowy
Nowy

A mogę Cię prosić o opinie o tym zestawie: http://www.euro.com.pl/zestawy/kamery/3 ... -gx1.bhtml

środa, 11 września 2013, 10:26
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

to już musi napisac ktoś kto używa jvc, napisałem o canonie bo go mam i używam, z małych kamer jvc po testach zrezygnowałem bo kolory były zbyt nasycone ale nie sledze rozwoju tej linii wiec najlepiej jakby się odniosl ktoś kto pracuje z mala jvc

środa, 11 września 2013, 11:05
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]