Teraz jest środa, 14 listopada 2018, 17:41

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Zdjecia z DCRTRV140E 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Zdjecia z DCRTRV140E
Witam .
Posiadam od roku kamere SONY DCR140E. Ogolnie jestem z niej zadowolony Jest kilka minusow jak (brakDV IN niestety nie ma jak dotychczas mozliwosci odblokowania, i do niedawna jakosc zdjec).
Pisze z do niedawna bo wykorzystywalem do z rzutu zdjec do komputera kabel USB i jakosc ich byla conajmniej mowiac mizerna (320x200 pixeli). Jakiez bylo moje zdziwienie :roll: jak wykorzystalem zlacze Firewire. Te same zdjecia z tasmy maja teraz rozdzielczosc po zrzucie na komputer okolo 700X500 tyle co system PAL.
Jakosc zdjec jest nieporywnywalnie lepsza, przynajmniej o 2 klasy lepsza. :) :D
Chrzanic kabel USB . Kupcie karte Firewire okolo 90 zl (moja firmy MINT)
i macie fajne zdjecia, Gwarantuje to wam

Z pozdrowieniami

Radko

sobota, 4 października 2003, 04:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Jak masz ochotę to sobie chrzań kabelek USB. Ja nim zgrywam fotki z karty pamięci bo do tego w zasadzie służy. No moze jeszcze zastosowanie kamery jako internetowej. W rzeczy samej przez fire wire zgrywa się to co na taśmie. Dodam, że z pojedynczej klatki dobrej jakośc w programach do montażu też można zrobić fotkę w rozdzielczości PAL.

poniedziałek, 6 października 2003, 14:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Jak masz ochotę to sobie chrzań kabelek USB. Ja nim zgrywam fotki z karty pamięci bo do tego w zasadzie służy. No moze jeszcze zastosowanie kamery jako internetowej. W rzeczy samej przez fire wire zgrywa się to co na taśmie. Dodam, że z pojedynczej klatki dobrej jakośc w programach do montażu też można zrobić fotkę w rozdzielczości PAL.

Gosciu !! Pisze ten artykul w odniesieniu do tej konkretnej kamery,ktora nie ma karty pamieci!!!!!. i zdjecia nagrywane sa na tasmie!!!! Szanowny Gosciu

Radko

poniedziałek, 6 października 2003, 14:27
Bywalec
Bywalec

Też mam ta kamerę (140E) i już kiedyś odkryłem że usb do zgrywania fotek się w tym przypadku nie nadaje. Właściwie to przydatny jest tylko do streamingu. Zastanawiam sie dlaczego sony tak to zrobiło ze przez usb nie mozna przepchnąć więcej niż 320x240 ?
Przeciez nie chodzi o przepustowość usb bo w innych kamerach bez problemy przechodzą duże fotki z kart pamięci.
Jak dla mnie dość dziwne.

wtorek, 7 października 2003, 07:51
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]