Teraz jest poniedziałek, 10 grudnia 2018, 02:06

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Samsungi 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Samsungi
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z kamerami cyfrowymi Samsunga np. VP-D26i lub cenne uwagi odnośnie kupić, czy nie kupić?

niedziela, 5 października 2003, 09:33
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Ja uzywam Samsunga VP-D20 i jestem jak narazie zadowolony.

niedziela, 5 października 2003, 13:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Tez jestem zadowolony z VP-D20. Potrzebuje tylko ustawień w menu servisowym do odblokowania DV-in :) Jeśli ktoś zna to przoszę o pomoc.
lukashek20@wp.pl

niedziela, 5 października 2003, 15:18
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

dokladnie, mam ten sam problem co poprzednik, wiec dajcie znac jesli wiecie jak to zrobic.

Pozdrawiam!!

niedziela, 5 października 2003, 16:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
:D Sorry że po niemiecku ale jak chcecie w innych językach to wystarczy w google wpisać DV-in i chwilę poszperać a można zaoszczędzić stówkę.W języku polskim polecają się za 99 zł!!!!!!!!!!Myślę że nie znający języków a mający translatory poradzą sobie z tym problemem tak jako ja sobie poradziłem.Pozdrawiam wszystkich Czarek. :D Wie auf der Website http://www.grafikmanufaktur.de/Samsung/samsung.html beschrieben, funktioniert das Freischalten des DV-INs bei Samsung Camcordern ohne zusätzliche Hardware und ohne zusätzliche Kosten!! Man benötigt lediglich die Kamera, das Netzteil und die Fernbedienung: Nachfolgende Beschreibung funktioniert lediglich beim samsung vp d73! Weitere Tutorials sind auf der o.a. Website nachzulesen. 1. Kamera ans Netzteil anschließen und im Player Modus ein Band abspielen. 2. Die Taste "Enter" und die Taste "F.ADV" auf der Fernbedienung gleichzeitig ca. 10 Sek. gedrückt lassen. - nun öffnet sich ein Service Menü indem man den DV IN freischalten kann 3. Die Taste "Start/Stop" auf der Fernbedienung so lange drücken, bis das Menü "Optionen" erscheint. Hier sollte ursprünlich der HEX Code "C2H" eingetragen sein - diesen ändert man durch Drücken des "Tele" oder "Wide" Knopfes auf der Fernbedienung in "C6H"! 4. Anschließend noch mal durch das Menü schauen (Start/Stop), ob die Änderungen wirklich übernommen wurden. 5. Nun muss ein Reset vorgenommen werden, d.h. ihr zieht das Netzteil vom Camcorder ab und schließt es wieder an. Voila nachdem der Camcorder mit dem Computer mittels Firewire Kabel verbunden ist, erscheint im Player Modus auf dem Display "DV IN"! Der HEX Code kann jederzeit wie oben beschrieben, wieder auf die Originaleinstellungen geändert werden.

niedziela, 5 października 2003, 22:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ten opisik juz sprawdzalem. Nie dziala nawet sposob na wejscie do service menu, nie wspominam juz o ustawieniach. Do serii VP-D2x potrzebna jest inna metoda. (Sposob do wejscia w service menu moge pdac, ale reszty niestety nie znam)
lukashek20@wp.pl

poniedziałek, 6 października 2003, 15:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Samsung czesto uzywa tanszych podzespolow Sony'owskich do czego zreszta ani samsung ani sony sie nie przyznaje, ale swiadcza o tym liczne podobienstwa (memory stick, emiter podczerwieni). Ogolnie sa OK, A VPD20 za 1700zl jest najtansza cyfrowka na rynku.Pozdrawiam

piątek, 7 listopada 2003, 07:31
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]