Teraz jest piątek, 16 listopada 2018, 01:19

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Nikon d3100 vs GoPro 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Nikon d3100 vs GoPro
Na początku witam wszystkich jestem tu nowy więc prosze o wyrozumiałość jeśli pomyliłem dział czy coś :)
Dobra przechodząc do rzeczy zaczynam zabawe z nagrywaniem filmów do tej pory były to amatorskie filmiki z jazdy np. na rowerze czy desce wiec GoPro było jedynym rozwiązaniem ale zaczynam kręcić teraz też inne filmy i spotykam się z problemem czy zostawić moje cudo mianowicie GoPro Hero 3 black edition + dodatki czy lepiej zamienić to na Nikon d3100 ? Proszę o w miare rozwiniete odpowiedzi a nie w stylu nikon... czy coś :) chodzi o to dlaczego to a nie to itd. oczywiście niebierzemy pod uwage np. nagrywania we wodzie bo wiaodmo ze nikon nie nada sie :) boje się troche bo słyszałem że te nikony szybko padają (inne forum) więc chce zobacyzć wasze opinie . Z gory wielkie dzięki.

wtorek, 18 lutego 2014, 23:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Nikon d3100 vs GoPro
Wspomniany Nikon ma jedną poważną wadę, która dyskwalifikuje ten aparat do nagrywania. Brak możliwości zmiany ekspozycji podczas nagrywania. Niestety tylko najdroższe modele mają "to cudo".

środa, 19 lutego 2014, 00:16
Nowy
Nowy

Sądzisz że nie da się ogarnąć bez tego przecież nagrywają na tym aparacie i na troche droższych też nie tylko na najwyższej półce :) Na początek też nie potrzeba jakoś bardzo dobrego sprzętu

czwartek, 20 lutego 2014, 22:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

New napisał(a):
Sądzisz że nie da się ogarnąć bez tego przecież nagrywają na tym aparacie i na troche droższych też nie tylko na najwyższej półce :) Na początek też nie potrzeba jakoś bardzo dobrego sprzętu

Rób co chcesz. Twoja kasa. Nikon z serii D3xxx/5xxx/7xxz to fajne puszki do zdjęć. Do video się nie nadają.

czwartek, 20 lutego 2014, 23:25
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]