Teraz jest środa, 18 lipca 2018, 01:23

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Panasonic AG-AC90 na wesela warto? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Panasonic AG-AC90 na wesela warto?
Witam

jestem przed zakupem kamerki (wcześniej używałem sony fx1000 hdv na kasetki-jakość obrazka mi się podobała lecz czas na zmiany oby lepsze), co możecie powiedzieć więcej jako że jesteście w jej posiadaniu Panasonic AG-AC 90 i nagrywaliście nią różne imprezy warto? Głownie chodzi o kościoły, sale weselne gdzie wiadomo ze światłem rożnie bywa, a większy szum niestety nie jest do zaakceptowania. Czy lepiej dołożyć i wybrać np, Sony HXR-NX3E . Zależy mi na zapisie z duplikatem materiału bo z kartami bywa różnie, jakość HD nie gorsza niż moja poprzednia z FX1000, proszę o więcej informacji. Kamera ma służyć do rejestracji wesel. Oraz jaki zewnętrzny mikrofon na xlr do niej? Dobre opinie zbiera Audio-Technica AT 2031... Z góry dzięki za wszelką pomoc.

sobota, 10 maja 2014, 18:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Panasonic AG-AC90 na wesela warto?
Jednemu AC90 wystarczy a drugi będzie czół niedosyt... Wszystko zależy od oczekiwań użytkownika. Ja bym się kierował ku NX3. Przyjrzyj się też http://www.bsmultimedia.sklep.pl/pl/p/S ... X1-4K/4506. 4K droższa ale teoretycznie masz załatwiony problem zmiany kamery na dłuższy czas.
Zależy ile też masz kręcenia w roku bo jak tylko kilka imprez to lepiej pewnie AC90. Jedź do sklepu, nagraj coś, obejrzyj...

niedziela, 11 maja 2014, 09:46
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Wszystko zależy ile masz pracy, ja mam AC90 i jest ok nie mówię że jest idealna ale w tej cenie z kamer w cenie 7k wydaje mi się że jest dobrym wyborem.

niedziela, 11 maja 2014, 11:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

kristoforo napisał(a):
Wszystko zależy ile masz pracy, ja mam AC90 i jest ok nie mówię że jest idealna ale w tej cenie z kamer w cenie 7k wydaje mi się że jest dobrym wyborem.

lukasz8402 napisał(a):
Jednemu AC90 wystarczy a drugi będzie czół niedosyt...
Zależy ile też masz kręcenia w roku bo jak tylko kilka imprez to lepiej pewnie AC90.

W tej cenie to najrozsądniejszy wybór.

niedziela, 11 maja 2014, 20:09
Bywalec
Bywalec

TomaszL napisał(a):
Witam

jestem przed zakupem kamerki (wcześniej używałem sony fx1000 hdv na kasetki-jakość obrazka mi się podobała lecz czas na zmiany oby lepsze), co możecie powiedzieć więcej jako że jesteście w jej posiadaniu Panasonic AG-AC 90 i nagrywaliście nią różne imprezy warto? Głownie chodzi o kościoły, sale weselne gdzie wiadomo ze światłem rożnie bywa, a większy szum niestety nie jest do zaakceptowania. Czy lepiej dołożyć i wybrać np, Sony HXR-NX3E . Zależy mi na zapisie z duplikatem materiału bo z kartami bywa różnie, jakość HD nie gorsza niż moja poprzednia z FX1000, proszę o więcej informacji. Kamera ma służyć do rejestracji wesel. Oraz jaki zewnętrzny mikrofon na xlr do niej? Dobre opinie zbiera Audio-Technica AT 2031... Z góry dzięki za wszelką pomoc.

2 posty wyżej jest mnóstwo informacji o tej kamerze. Są odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Czy trzeba zakładać nowy???

poniedziałek, 12 maja 2014, 21:15
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Oczywiście, że trzeba!
W tamtym wątku TomaszL napisał dokładnie ten sam tekst, na który odpowiedziałem, że wątek ma ok. 30 stron na TEN WŁAŚNIE TEMAT!!!
Na rugi dzień TomaszL skopiował swoje pytanie i wkleił jako nowy temat.
Jak to nazwać? Jakieś pomysły?

Koledzy!!! Czytajcie, zanim coś napiszecie!!!

Marcin
Wesela na Śląsku
VideoKrupski.pl

poniedziałek, 12 maja 2014, 22:21
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

No niestety coraz wiecej takich tematow, ludzie chyba sa coraz bardziej leniwi, roszczeniowi czy jak tam ich nazwac (oczywiscie wszyscy sie tlumacza zapracowaniem, brakiem czasu), przeciez wszystko jest na forum tylko trzeba poswiecic troche czasu na czytanie i wyciaganie odpowiednich wnioskow.

poniedziałek, 12 maja 2014, 22:40
Nowy
Nowy

witam

tak czytałem inne opinie nawet w tamtym roku co nie znaczy że jestem leniwy i zakładam nowy post, po prostu po dłuższym użytkowaniu można powiedzieć coś więcej na temat danego produktu, ale jak widać niektórych to strasznie rusza... (kolego: MKmagic popaprz datę mojego wcześniejszego pytania na innej stornie a później wsadzaj swoje 3-grosze bo tacy delikwenci mnie irytują, niby wie a gó... powie) szkoda gadać dzięki za konkrety wybór pada na nx3 nowy model pełne hd, a 4k to krok w przyszłość za 5-10-lat nie teraz, po za tym AX1 to po prostu kamera zabawka a nie pełne 4k, w dodatku ciemna jak d.... więc nie ma sensu ładować się w coś co może będzie standardem za 5lat. Klientów na to teraz nie ma i w najbliższym czasie nie będzie no chyba że technika się tak rozwija że za rok każdy będzie posiadał TV 4k wraz z odtwarzaczem, ale póki co ludzie nie mają nawet odtwarzaczy blu-ray. Dzięki raz jeszcze temat zamykam.

środa, 14 maja 2014, 20:37
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]