Teraz jest środa, 18 lipca 2018, 22:12

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Kamera JVC GZ-HM335 problem 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Kamera JVC GZ-HM335 problem
Witam, zakupiłem kamere JVC GZ-HM335 i mam problem z regulacją ostrości. Od razu mówie że jestem kompletnym amatorem jeżeli chodzi o filmowanie. A więc mam problem z ręcznym ustawianiem ostrości, takie coś jak tutaj: http://vimeo.com/10920731
Z instrukcji jaką przeczytałem dowiedziałem się że jeżeli chce ręcznie regulować ostrość muszę przejść do ustawień ręcznych i w opcji "focus" wybrać "ręczne". Wszystko wydaje się proste, tylko że w tej kamerze nie ma czegoś takiego jak "ustawienia ręczne"... korzystałem z tej instrukcji: http://manual3.jvckenwood.com/c0s4/lyt2 ... lgrjc.html
Menu w mojej kamerze wygląda identycznie jak to w instrukcji, tylko nie ma tych nieszczęsnych ustawień ręcznych... Pomyślałem że po prostu jest to jakoś inaczej nazwane i na pewno znajde gdzieś jakieś ustawienia z ostrością. Szukałem,szukałem i nic, żadnych ustawień dt.ostrości, no można kurwicy dostać...
Posiada ktoś taką kamere i powie mi jak mogę sam regulować ostrość? Byłbym wdzięczny, bo tak jak pisałem jestem kompletnym amatorem w tych sprawach, a chętnie pobawiłbym się w filmowanie :)

piątek, 22 sierpnia 2014, 23:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Kamera JVC GZ-HM335 problem
Nie wiem jak w tej kamerze ale z reguły gdzieś na obudowie jest "guzik" focus auto/manual i trzeba go odpowiednio wcisnąć/przesunąć

sobota, 23 sierpnia 2014, 10:48
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]