Teraz jest niedziela, 18 listopada 2018, 04:00

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 panasonic HC-V550 a przycinanie obrazu 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post panasonic HC-V550 a przycinanie obrazu
Witam,
Niedawno zakupiłem kamerę panasonic HC-V550. Niestety jestem bardzo zdziwiony bo jak filmuję i przesuwam w lewo czy w prawo to jakby wolno łapała ostrość. Potem na filmie widać to jakby nieostry do końca obraz i jakby trochę poklatkowe filmowanie jest zauważalne. Nie jest to płynne przejście. Jak troszkę szybciej przesunę kamerą to słychać jakby zacięcie jakiejś przesłony tryk tryk.
Czy to normalne czy powinienem się udać do serwisu? I gdzie w Łodzi się udać?
Filmuję iA+ i w UHD lub FullHD jest tak samo ale im ciemniej jest to gorzej z ostrością i wtedy bardzo słychać tryk tryk jakby coś się blokowało.

piątek, 6 lutego 2015, 13:35
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: panasonic HC-V550 a przycinanie obrazu
Cytuj:
Filmuję iA+ i w UHD lub FullHD jest tak samo ale im ciemniej jest to gorzej z ostrością i wtedy bardzo słychać tryk tryk jakby coś się blokowało.

iA jest to tryb automatyczny. Nie sugeruj się tym, że jest niby inteligentny bo nie jest :mrgreen:
Cytuj:
Niestety jestem bardzo zdziwiony bo jak filmuję i przesuwam w lewo czy w prawo to jakby wolno łapała ostrość. Potem na filmie widać to jakby nieostry do końca obraz i jakby trochę poklatkowe filmowanie jest zauważalne.

Ręczne ustawienia gdzie masz wpływ na czas i przesłonę powinny w znacznym stopniu załatwić sprawę.

ps. najlepiej daj nagranie z tym tryk tryk bo jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić :wink:

sobota, 7 lutego 2015, 12:03
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]