Teraz jest czwartek, 15 listopada 2018, 06:18

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 TRV 33 CZY GS 70 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post TRV 33 CZY GS 70
CHCĘ KUPIĆ KAMERĘ , zależy mi na dobrej jakości obrazu w grę wchodzi trv 33 lub gs 70.Gs 70 ma 3 przetworniki ale czy różnica w obrazie jest na tyle duża by rekompensowało to róznice w cenie.Proszę o opinie i poradę.
AMATOR

środa, 15 października 2003, 14:23
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Sam miałem podobny problem. Wybrałem GS 70. Ta kamerą stoi o klasę wyzej niz trv 33. Dźwięk idealny, obraz również. Myślę, ze jak poczytasz wiecej postów to przekonasz się, ze 3CCD to inny wymiar nagrywania.
Ja bynajmniej jestem bardzo zadowolony. Jak się postarasz możesz bardzo okazyjnie kupić GS 70. Myslę, że warto.

środa, 15 października 2003, 21:23
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
dziękuję za odpowiedz czy możesz napisać jeszcze jaki jest obraz przy gorszym oswietleniu bo z innych postów wynika ze są duże szumy jeżeli tak to przy jakim oswietleniu minimalnym w praktyce to występuje

czwartek, 16 października 2003, 09:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Obraz przy słabym świetle wg mojej oceny jest OK. Oczywiście aby obraz był idealny zawsze gdy jest ciemno doswietlam plan. Ale to warunek do każdej kamerki. Poza tym najlepiej sam sprawdź w sklepie. Nie chcem przechwalac sprzetu ale popatrz na zagraniczne forum o tej kamercę to przekonasz sie, ze nagrode EISA 2003 przyznano nie z byle powodu.

czwartek, 16 października 2003, 17:15
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]