Teraz jest sobota, 17 listopada 2018, 17:18

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Tania a dobra kamerka z podglądem internetowym? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Tania a dobra kamerka z podglądem internetowym?
Witam, mam pytanie odnośnie taniej a dobrej(tak do ok.250zł) kamerki którą będą mógł podłączyć w domu a podgląd mieć na komputerze lub smartphonie zupełnie gdzie indziej. Chodzi o to że moja Babcia jest niepełnosprawna(wymaga opieki drugiej osoby) i Ja z racji tego że tak z 2-3 razy do roku muszę wyjechać na kilka dni Babcia zostaje z bardzo dobrze mi znanym sąsiadem ale ostatnio jak wyjeżdżam zależy Jej abym jak najszybciej wracał a kiedy ostatnio musiałem przedłużyć mój wyjazd o jeden dzień i zadzwoniłem że nie będę mógł przyjechać i przyjadę dopiero na drugi dzień Babcia dostała prawie że histerii "że Ją nic nie obchodzi i mam wracać tu i teraz" i boję się że może coś się dziać pod moją nieobecność czego Babcia nie chce Mi powiedzieć, dlatego zależy mi żeby była w miarę mała aby można ją było ukryć gdzieś w wazonie za sztucznymi kwiatkami lub tym podobnymi rzeczami i na mobilności że dopóki działa Wi-Fi a kamera jest pod stałym dostępem do gniazdka to kamerka będzie działała a ja będę mógł widzieć i słyszeć wszystko w zupełnie innym miejscu w Polsce(Bo ja mieszkam w okolicach Katowic a jeżdżę w okolice Opola). Będę bardzo wdzięczny za pomoc i doradzeniu w dobraniu sprzętu.
Pozdrawiam karol1095.
P.S. Zalazłem dwie kamerki ale nie wiem czy one spełnią swoje zadanie abym mógł je zamontować w domu a widzieć i słyszeć wszystko tam gdzie aktualnie będę(nie mogę zbytnio zrozumieć opisu czy chodzi że one działają na zasięg Wi-Fi czyli Ja jestem w jednym pokoju a obserwuje drugi czy dopóki działa Wi-Fi to mogę obraz i dźwięk odbierać gdzie aktualnie się znajduję). oto one:
- http://allegro.pl/kamera-szpiegowska-po ... 33010.html
- http://allegro.pl/mini-kamera-szpiegows ... 45180.html

czwartek, 7 kwietnia 2016, 14:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Tania a dobra kamerka z podglądem internetowym?
Nie musisz kupować kamery- wystarczy telefon lub tablet na androidzie i na przykląd ta aplikacja KAMERAFI i wiele innych.pozwalają na stream to yotube. tak to miej więcej wygląda https://www.youtube.com/watch?v=D4gW5OXheDc

czwartek, 7 kwietnia 2016, 22:00
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]