Teraz jest sobota, 15 grudnia 2018, 15:55

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Samsung VP-D20 czy VP-D23i ? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Samsung VP-D20 czy VP-D23i ?
Zamierzam kupic jedna z tych kamer, prosze o rady ktora lepiej kupic? Napiszcie czy oplaca sie zainwestowaj wiecej zeby kupic model z memory stick'iem. Czy jest to tylko taki niepotrzebny "bajer". Prosze o wszelkie uwagi na temat tych kamer!

piątek, 31 października 2003, 16:15
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Ja mam Samsunga VP-D20 i nie narzekam. :-)

piątek, 31 października 2003, 16:48
Bywalec
Bywalec

Jak kupowałem kamerę wprawdzie o tym nie myślałem...lecz teraz już bym tak szybko nie podją decyzj czy kupić z aparatem czy bez :wink: . Mam Samsunga VP-D33i mniejszy model VP-D23i...Kupując kamerę nawet nie pomyślałem o różnicy w cenie między modelem z aparatem a modelem bez aparatu a była to róznica 200zł taka zresztą jak na stronie samsung.pl w Twoim wypadku jest to różnica 400 jeśli będziemy patrzeć na ceny na owej stronie a więc za tę kwotę otrzymujesz aparat cyfrowy który może pełnić funkcję dysku przenośnego, wejścia do kamery(ale to można odblokować) i to chyba by było na tyle...Jeśli faktycznie różnica by wynosiła te 400zł to za tą kwotę otrzymasz aparat cyfrowy z matrycą 2megapixele (z lampą błyskową) i może troszkę więcej :wink: ja za ten aparat dałem 200zł czyli jeszcze dosyć rozsądna kwota...hmm teraz napisze coś o wpudowanym w kamere aparacie cyfrowym...jest to tylko 800tyś pixeli czyli nie za dużo...w moim wypadku jak i chyba Twoim nie będzie lampy błyskowej bo chyba ta lampka w ...23i to tylko lampka (mogę się mylić bo ja jej niemam) zdjęcia można właściwie wykonywać tylko w dzień na dworzu :) w dobrych warunkach oświetleniowych w innym przypadku zdjęcia są brzydkie rozumiem tu bo w końcu nie ma lampy... :wink:chociaż czułość kamery nie jest najgorsza... a tak pozatym to kamera jest moim zdaniem bardzo dobra...
pozdrawiam

piątek, 31 października 2003, 19:15
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]