Teraz jest piątek, 16 listopada 2018, 11:51

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Jaka pamięć maksymalnie do kamery Samsung VP-D23i 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Jaka pamięć maksymalnie do kamery Samsung VP-D23i
Jestem raczej szczęśliwym posiadaczem kamery Samsung VP-D23i i ostatnio kupiłem do niej kartę Sony Memory Stick o rozmiarze 64 MB do zapisywania zdjęć. Jednak wciąż na ekranie kamery pojawia się komunikat "NOT FORMATTED!". Nie można sformatować karty po podłączeniu do komputera za pomocą Memory Stick Formatter (nie widzi rozmiaru i typu), ani przy użyciu polecenia Format z poziomu kamery. Karta została już sformatowana w aparacie Sony. Pozostają chyba tylko dwa rozwiązania problemu: albo gniazdo w kamerze jest uszkodzone (w nowej?!?), albo karta jest za duża - w instrukcji są przywołane tylko dwa rozmiary: 8 i 16 MB. Może ktoś coś mi podpowie, np. jakie rozmiary kart stosujecie w swoich kamerkach? Błagam - P O M O C Y ! ! !

wtorek, 4 listopada 2003, 18:42
Bywalec
Bywalec

Mam Samsunga VP-D33i i mam karte 32 MB i wszystko jest okej. Tak jak u Ciebie w instrukcji są opisane karty 8 MB i 16MB a więc instrukcją się nie sugeruj :wink: sprzedwaca jak kupowałem kamerę mówił że nie ma żadnych ograniczeń lecz tego nie jestem pewien :D :wink: Proponuje abyś zapytał o to Pana lub Panią :wink: do którego email znajdziesz na oficjalnej stronie Samsunga, dodam że miła i szybka obsługa:) a jak już się zapytasz do podziel się z nami tymi informacjami :wink:

wtorek, 4 listopada 2003, 19:35
Nowy
Nowy

Post cd info o pamięci do Samsung VP-D23i
Właśnie wróciłem ze sklepu i:
1. moja karta 64 MB jest sprawna (sprawdzono w kamerze Samsung VP-D26i - działa bez zarzutu - i aparacie Sony),
2. po wyjęciu z VP-D26i i włożeniu do mojej kamery VP-D23i przez chwile (około 2 sek.) wszystko było OK, ale "to był moment", później pojawił się komunikat "NOT FORMATTED!",
3. inna karta z VP-D26i (fabryczna 8 MB) też u mnie nie chodzi, nadal wyświetla się komunikat "NOT FORMATTED!"!!!

Wniosek: coś jest uszkodzone, niestety!

Pozdrawiam wszystkich. :(

wtorek, 4 listopada 2003, 20:08
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
wyslij emajla do samsunga.pl przysla nowy sterownik. u mnie 23 chodzi z karta 128 mb. pozdrwienia

czwartek, 6 listopada 2003, 02:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post jak oceniacie samsunga
witam Posiadam samsunga od kilku dni i zaczynam troche narzekac.
Moze dflatego ze ma za duze wymagania a nigdy wczesniej nie mailem kamery i nie mam do czego ja porownac!! Podzielcie sie opiniami jesli porownywaliscie swoj sprzet z innymi kamerami bo ciekaw jestem czy
we wwszystkich kamerach tak drastycznie spada jakosc przy slabym oswietleniu i inne tam...
Ja ma vp-d31i

poniedziałek, 10 listopada 2003, 11:20
Bywalec
Bywalec

Minimalne nasycenie światła pozwalającego na prawidłową pracę Twojej kamery wynosi 3 luxy widzialne. Nie jest to najgorszy wynik ponieważ w przypadku kamery Sony DCR-TRV14 to 5 luxów a DCR-TRV33 7 luxów...
podczas filmowania przy mniejszym oświetleniu możesz poprawić obraz zmniejszając ekspozycje...

poniedziałek, 10 listopada 2003, 16:18
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]