Teraz jest wtorek, 21 sierpnia 2018, 05:09

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 JVC GR-D30 czy Samsung VP-D23i? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post JVC GR-D30 czy Samsung VP-D23i?
Witam
Chce kupic kamere miniDV i wybralem dwa modele jak w temacie. Cena zblizona, za D23i przemawia wejście na karte Memory Stick i USB, za JVC chyba jednak marka. Co do Samsunga zdania sa podzielone: jedni chwala, ze robione na podzespolach Sony, inni twierdza, ze sa problemy z z zakupem np. zamiennikow baterii itp. Czy warto sie pchac w Samsunga? Kamere kupuje na wiele lat i nie chce pozniej zalowac. I jeszcze jedno. Samsunga moge kupic na miejscu, JVC tylko wysylkowo lub jechac jakies 200km. Czy warto by bylo poczekac np. do kwietnia, aby ceny troche spadly? To tyle jak na pierwszy raz.
pozdrawiam
uhoman@friko4.onet.pl

poniedziałek, 8 grudnia 2003, 07:32
Bywalec
Bywalec

Ja mam Samsunga i jestem z niego bardzo zadowolony...

poniedziałek, 8 grudnia 2003, 23:39
Bywalec
Bywalec

aaaaaaaaaaa co mogę jeszcze dodać od siebie :) to o aparaciku w Samsungu :D jeśli różnica między 20 a 23i jest wieksza niz 400 zł to (sorki ale niewiem jaka jest) ja raczej chyba bym kupił jakiś aparacik 2megowy i bym wzioł D20 ja dałem za taki aparacik wmontowany 200 zł tak to sobie przeliczam :) i raczej nie żałuje bo za 200 zł może być....gozej właśnie jak ta różnica miedzy modelem z a bez aparatu jest wieksza chocciaż to zawsze mamy coś więcej (2w1) w tej kamerze w końcu otrzymamy wejście na MS możliwość nagrywania filmików i na upartego głosu zresztą nie wiem ja Cię do niczego nie namawiam ani nie przekonuje... co do odpowiedzi czy JVC czy Samsung tego nie powiem :) i nie mi to oceniać... :D ale zakręciłem :D

poniedziałek, 8 grudnia 2003, 23:53
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Chyba wiem o co chodzi z tym aparatem :lol: Ale przewaga modelu 23i nad 20 jest taka, ze posiada on wejscia zarowno analogowe (z ktorych z pewnoscia bede korzystal), jak i cyfrowe.
pozdrawiam
uhoman@friko4.onet.pl

wtorek, 9 grudnia 2003, 07:25
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]