Teraz jest piątek, 17 sierpnia 2018, 19:44

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Prosze o pomoc 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Prosze o pomoc
Witam
Chciałbym kupić kamerke na gwiazdkę, lecz nie wiem do konca jaka, przeczytalem sporo na temat kamer i zdecydowalem iz bedzie to cyfrowa, ale co dalej? chcialbym miec mozliwosc podlaczenia jej do komputera w celu zgrywania do niego filmow jak zarowno z komputera do kamerki, przydalby sie rowniez aparat w kamerce zeby mozna bylo porobic fotki no i pilot, glownie to zastosowanie kamerki w domu i na imprezach by uwiecznic dobre chwile :) przegladalem allegro i widze ze ceny w porownaniu do cen sklepowych sa znacznie tansze, lecz czy warto? prosze o porade jaka kamere najlepiej kupic liczac te 2 tys kamera nie musi byc jakas profesjonalna wazne zeby miala w/w funkcje no i ladne nagrywala, prosze o pomoc i ewentualny link gdzie co warto kupic, bardzo prosze o jak najszybsza odpowiedz

wtorek, 9 grudnia 2003, 02:25
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

przydalby sie rowniez aparat w kamerce zeby mozna bylo porobic fotki

Absolutnie odpuść sobie to kryterium podczas wyboru kamery. Każda kamera robi zdjęcia jako "stop klatka" która trwa kilka sekund, lepiej przez ten czas nagrywać obraz ruchomy, a z niego wybrać tą odpowiadającą nas klatkę (np 5sek. klatka przy funkcji foto odpowiada 125 klatkom z ujęcia video - jest z czego wybrać - mamy dużą szansę że jeżeli ktoś miał zamknięte oko to kilka klatek dalej jest już otwarte). Inna sprawa to kamery z kartą pamięci, ale w tej cenie chyba nic nie znajdziesz, chociaż uważam że karta pamięci w kamerze to strata pieniędzy. Zdjęcia robione kamerą są miernej jakości (od tego jest aparat) więc przemyśl to.

wtorek, 9 grudnia 2003, 11:38
Bywalec
Bywalec

Dzieki serdeczne za podpowiedz :) wszystkich goraco prosze o wyrazenie swoich opini jak rowniez inne podpowiedzi, jaki model kamery sprostalby moim wymaganiom i jaka cena? na co powinienem jeszcze zwrocic uwage kupujac kamere?

wtorek, 9 grudnia 2003, 11:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
jak chcesz kamere w miare dobrą za 2500 to wybierz coś z tego Panasonic DS65 lub JVC GS DV70. O dobrej jakości fotek 10x15 z kamery cyfrowej zapomnij. Jakość w miare dobra do oglądania na TV

wtorek, 9 grudnia 2003, 11:56
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Co znaczy w miare dobra za 2500 :) przeciez to sporo kasy, czy dla uzytku domowego trzeba cos wiecej niz te za 2500? co maja te lesze czego te za 2500 nie maja ?

wtorek, 9 grudnia 2003, 15:45
Bywalec
Bywalec

Ja mam Sony 140E, dzisiaj jej odpowiednik to 145E i z tego co wiem to kosztuje około 1600 zł. Do uzytku domowego super i wystarcza (mi wystarcza). Dla mnie wielka zaleta to 20x zoom optyczny. pozostałe funkcje to trochę gadgety rzadko używane i podobne u wszystkich producentów w kamerach za te pieniądze.

wtorek, 9 grudnia 2003, 17:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
czy ten twoj sony to cyfrowka? i czy kwota 1600 zl to cena sklepowa czy uzywany? ma mozliwosc zgrywania na komputer i z komputera do kamerki? no i podstawowe pytanie CO LEPSZE MIDI DV czy DIGITAL 8? DIGITAL 8 sa tansze a jakosc ponoc taka sama

wtorek, 9 grudnia 2003, 18:50
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
w miare to w miare są przecież lepsze :)
maluch też jeździ anie którzy nie uważaja go za samochód :)))

środa, 10 grudnia 2003, 08:35
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]