Teraz jest środa, 19 grudnia 2018, 07:41

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 samsung VP-d26i - czy wart kupienia? Sprawa pilna 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post samsung VP-d26i - czy wart kupienia? Sprawa pilna
Jak w temacie. Na ile jest ona gorsza (lub nie) np. porównując do Panasonic DS65, ew. Sony TRV 355 - wiem, że to różne standardy, ale jako użytkownicy może coś mi pomożecie wybrać. Zbliżają się święta a ja mam dylemat.
Dzięki[/list]

środa, 17 grudnia 2003, 12:31
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Przede wszytkim zalezyy do czego ja bedziesz uzywal, jesli do uzytku domowego spokojnie wystarcza, ja mam troche slabszy model Samsunga i nie narzekam, a jesli chodzi o sam zakup to zwroc uwage czy jest w niej odblokowane wejscie DV in, poniewaz to jest czasem pomocne, ale wydaje mi sie, ze te modele maja je odblokowane!

Pozdrawiam!

środa, 17 grudnia 2003, 17:07
Nowy
Nowy

Z tego co wiem, ten model ma komplet we i wy zarówno DV jak i Analog.
Chodzi mi jednak o przyrównie ich do pozostałych modeli, które wymieniłem. Z tego co czytam to większość uważa za markę tylko Sony lub Panasonic. A co z Samsungiem? Jak spisują się kamery tego producenta i ile mają gwarancji? bo to też istotne.

środa, 17 grudnia 2003, 19:45
Stały bywalec
Stały bywalec

środa, 17 grudnia 2003, 20:47
Nowy
Nowy

środa, 17 grudnia 2003, 20:53
Stały bywalec
Stały bywalec

tak tylko pytam bo widziałem D23i za 2399
w opcji -szukaj daj Samsung VP-D20 i bedziesz miał wszystkie tematy
ta sprawa byla juz omawiana i ja idac za radą jednego z kolegów a majac do wyboru D20 za 1899 i D23i za 2399 kupiłem tę pierwszą i chyba nie żałuję bo zostało mi 500 zl które musiałbym dopłacić za bajer w postaci portu USB, zrzutu (mimo wszystko kiepskiej jakości) zdjęć na kartę
pamięci
ale poczytaj lepiej sam
pozdr

środa, 17 grudnia 2003, 21:07
Nowy
Nowy

Dzięki "pionaj". Czy możesz mi powiedzieć jak generalnie zachowują się Samsungi (chodzi o awaryjność i funkcjonalność). Ile gwarancji jest na te kamerki? - tzn. ile daje producent 1 rok czy 2 lata.

środa, 17 grudnia 2003, 21:21
Stały bywalec
Stały bywalec

dlatego zalecałem opcje szukaj ponieważ jestem bardzo świeżym użytkownikiem D20 i w dodatku po przejściach(kupiłem w sklepie troszke jakby ,,naruszoną,,)
mnie skusila cena (najtańsza z tymi funkcjami)
o reszcie poczytaj a moze inni koledzy ci więcej podpowiedzą ?
pozdrawiam

środa, 17 grudnia 2003, 21:56
Nowy
Nowy

Ale dalej nie wiem ile dają gwarancji. Czy przy zakupie jest torba, czy może trzeba ją dębić od sprzedawcy?

środa, 17 grudnia 2003, 22:02
Stały bywalec
Stały bywalec

no własnie najważniejsze
przy D20 jest właśnie torba co niestety nie zdarza się przy innych firmach, to znowu jest ok 100 zł do przodu, gwarancja 12 miesięczna ale wszędzie też tak jest (kiedyś panasonic dawał 24 mies ale teraz też 12)

środa, 17 grudnia 2003, 23:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Panasonic caly czas daje dwuletnia gwarancje na swoje produkty, a w jego slady poszedl tez JVC. Co do Samsunga to robi swoje kamery na podzespolach sony'owskich, chociaz ani Samsung, ani Sony sie do tego nie przyznaja, ale sprawdz jakich kart pamieci uzywaja obie firmy i w jaki sposob radza sobie w ciemnosci i wiem to od przedstawicieli obu firm, ze nie jest to raczej zbieg okolicznosci. Polecam Samsunga 20, mozna go "wyrwac" w media nawet za 1699, jak trafisz na dobra promocje!

środa, 17 grudnia 2003, 23:55
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Dokladnie zgadzam sie z przedmowcami, mam tego Samsunga VP-D20 i nie narzekam, jednak dla mnie minusem tej kamerki jest: brak odblokowanego wejscia DV IN, oraz nagrywanie ciut gorszego obrazu przy swietle sztucznym, aha tak jak kol. mowil gwarancja jest na 12 miesiecy i sie dostaje torbe :-))))))

Pozdrawiam!

czwartek, 18 grudnia 2003, 14:08
Bywalec
Bywalec

A co powiecie na żenująco niską jakość obrazu w wizjerze Samsungów? Sprawdzałem w MediaMarkt i Samsungi wypadły najgorzej. Pomijając że nie jest kolorowy (chyba tylko Canon takie robi) to jest straszliwie mało kontrastowy i widać na nim ogromną pikselozę. Chcałem sobie kupić D23i z uwagi na porównanie możliwości/cena ale ten finder mnie zniechęcił.

piątek, 19 grudnia 2003, 15:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

A co powiecie na żenująco niską jakość obrazu w wizjerze Samsungów? Sprawdzałem w MediaMarkt i Samsungi wypadły najgorzej. Pomijając że nie jest kolorowy (chyba tylko Canon takie robi) to jest straszliwie mało kontrastowy i widać na nim ogromną pikselozę. Chcałem sobie kupić D23i z uwagi na porównanie możliwości/cena ale ten finder mnie zniechęcił.

co się czepiasz Canona
jak nie ma koloru :!: :?: :idea:
moj 500i ma :twisted: :evil:

piątek, 19 grudnia 2003, 16:07
Bywalec
Bywalec

Włąśnie o to chodzi, że się nie czepiam. Mówię, że tylko Canon robi kolorowe (sam miałem Canona analoga, to wiem)

piątek, 19 grudnia 2003, 16:52
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona