Teraz jest czwartek, 21 czerwca 2018, 02:49

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 [b]Sony szumi?!!!!!!!!![/b] 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post [b]Sony szumi?!!!!!!!!![/b]
Dwa dni temu kupilem kamerke Sony PC120, zaladowalem kasete i to co uslyszalem przerazilo mnie!
Silniczki mechanizmu kasety strasznie hałasują, a co gorsze czesc z tego hałasu slychac na nagraniu w postaci szumu!!!
Czy to normalne w tym modelu czy moze trafilem na bubel i musz jechac do serwisu?

POMOCY!!!!!! :( :( :(

piątek, 9 sierpnia 2002, 18:44
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

niedziela, 11 sierpnia 2002, 15:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jesli szum jest, az tak glosny ze slychac go na nagraniu to raczej nie jedz do serwisu, tylko do sklepu i zadaj nowej.

niedziela, 11 sierpnia 2002, 17:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Mam JVC DVL 157 i również szum silniczka mi się nagrywa. W serwisie delikatanie mówiac zlali mnie i powiedzieli że tak musi być. Po wakacjach bede walczyć z tym tematem dalej. A Ty co zrobiłes ?

środa, 14 sierpnia 2002, 23:23
Nowy
Nowy

Kupiłem dwa dni temu Sony Trv740 i też trochę szumi. Niewiem czy to jest normalne w tych kamerach. Miałem przedtem też Sony typ Tr402e i też szumiała ale ciszej. Posiadaczy Trv740 prosiłbym o opinię na temat tej przypadłości???? A poza tym to kamerka jest ok.
pozdrawiam

czwartek, 15 sierpnia 2002, 19:50
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Cześć!!
Kupiłem dwa dni temu Sony Trv740 i też trochę szumi. Niewiem czy to jest normalne w tych kamerach. Miałem przedtem też Sony typ Tr402e i też szumiała ale ciszej. Posiadaczy Trv740 prosiłbym o opinię na temat tej przypadłości???? A poza tym to kamerka jest ok.
pozdrawiam
340-tka tesz warczy o zgrozo

wtorek, 15 października 2002, 23:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
mam 730 i tez warczy, ale na szczescie nie slychac tego na nagranej tasmie na tej samej kamerze jak odtwarzelem kasety w Hi8 to tak nie warczało. w końcu w D8 głowica kręci sie o 2 razy szybciej niz w Hi8 (ok 9000 na min) pzdr Michal

czwartek, 21 listopada 2002, 20:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post 740
Mam 740 od miesiaca, bylem z poczatku bardzo rozczarowany tym warczeniem, ale juz sie przyzwyczailem.

Zgralem do kompa (przez FW) moje starsze analogowe tasmy i wynik jest nie specjalny - jakosc obrazu fatalna- jakby za duza kompresja. Czy ktos moze wie cos na ten temat. Przeniesiony nowy D8 material jest w porzadku. Czy mozna miec wplyw na kompresje przenoszonego materialu do komputera, dlaczego konwertowany analog jest taki kiepski? :?:

poniedziałek, 9 grudnia 2002, 16:20
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]