Teraz jest wtorek, 21 sierpnia 2018, 05:11

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Sony VX2100 czy Panasonic AG-DVX100 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Sony VX2100 czy Panasonic AG-DVX100
Witam! Być może ktoś nieco mnie oświeci w moim dylemacie. Planuję zakup kamery 3CCD moje rozterki dotyczą: sony czy panasonic. Chciałbym jak najlepiej zainwestować w końcu nie małe pieniądze. Może ktoś potrafi porównać oba modele, najbardziej zależy mi na praktycznej ocenie z punktu widzenia użytkownika- co lepsze i dlaczego. Oczywiście nagrywam głównie "chałtury"- wesela, studniówki, komunie, od czasu do czasu materiał lub reklamówka do kablówki, bardzo rzadko do TV regionalnej(raz). Jeśli ktoś zna obie kamery to która do moich celów jest najoptymalniejsza? Nie chcę niepotrzebnie przepłacać ani z drugiej strony głupio zaoszczędzić. Będę wdzięczny za opinię. Pozdrawiam R.R.

niedziela, 4 stycznia 2004, 01:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Mysle ,ze w twoim przypadku najrozsadniej bedzie kupic sony dcr vx 2100.
Jest to naprawde dobra kamerka za rozsadna cene jej profesjonalnym odpowiednikiem jest DSR PD 170 jest to kamerka zapisujaca w DVCAM ale nie sadze , ze do tego co robisz bedzie to gralo jakas roznice a cenowo przy zakupie to ponad $1000.

niedziela, 4 stycznia 2004, 04:53
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Mysle ,ze w twoim przypadku najrozsadniej bedzie kupic sony dcr vx 2100.
Jest to naprawde dobra kamerka za rozsadna cene jej profesjonalnym odpowiednikiem jest DSR PD 170 jest to kamerka zapisujaca w DVCAM ale nie sadze , ze do tego co robisz bedzie to gralo jakas roznice a cenowo przy zakupie to ponad $1000.

niedziela, 4 stycznia 2004, 04:53
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]