Teraz jest piątek, 16 listopada 2018, 13:57

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 pomozcie co wybrac !!! 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post pomozcie co wybrac !!!
witam
chce kupic jakas dobra kamerka do 2500 zl - przeczytalem juz mase atykulow na forum na ten temat i nadal malo z tego wiem - sa rozne opinie w zasadzie na kazdy temat..... ale nie o tym
chce wydac do 2500 zl na mini DV - myslalem moze o cannonie mv 600/600i, w sklepiej dzisiaj uslyszalem "kup pan samsunga d23-ma optyke cannona a jest tanszy" - sam nie wiem co o tym wszystki mam myslec, moze dolozyc troche i kupic sony TRV 19, proszeo szczere opinie .... po prostu gubie sie juz w tym wszystki a nie chce dokonac zlego wyboru....
co bede krecil ?? to co sie da wycieczki wakacyjne, jakies imprezki - zastosowanie typowo amotorskie.... jak do tej pory kreci mnie ten zoom cannona 18X, ale moze nie tym nalezy sie kierowac.....
zatem czekam na wszelkie opinie i spostrzezenia

pozdrawiam
gladiatrix

wtorek, 6 stycznia 2004, 00:38
Nowy
Nowy

hmmm cos nie chetnie sie wypowiadacie....
dzisiaj duzo dobrych rzeczy uslyszalem o samsungu d26i - czy to dobra kamerka za te pieniadze??

bardzo prosze o jakies porady

pozdr
gladiatrix

wtorek, 6 stycznia 2004, 22:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ja mam sony trv 14 od ponad 2 miechów i jestem zadowolony jakość obrazu to bajka mój kumpel kupił 5 dni temu samsunga d26i no i musze przyznać że jakość obrazu jest sporo gorsza od mojej trv14 i pluł sobie w brode że mnie nie posłuchał ale może niech wypowie sie ktoś kto ma większe doświadczenie niż ja.

Pozdrawiam i życze trafnej decyzji co do zakupu

środa, 7 stycznia 2004, 00:16
Nowy
Nowy

środa, 7 stycznia 2004, 00:21
Nowy
Nowy

Ja za 2550 moge ci sprzedać TRV14E. Kamera ma gwarancję Sony Poland. Wystawiam równiez na nią fakture. W Warszawie mozesz kamere odebrac osobiście.

Pozdrawiam
Rafał

poniedziałek, 12 stycznia 2004, 01:19
Nowy
Nowy

Oczywiscie inne modele kamer (Panasonic, Sony, Samsung) tez moge załatwić w SUPER cenach.

Pozdrawiam
Rafał

poniedziałek, 12 stycznia 2004, 01:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Stary doluz jeszcze 500zl jedz do niemiec (przy granicy) i kupisz JVC GR-DV 500 (1.330.000 mln pixli progresiv) za 650euro. O gwarancje sie nie martw bo jest ona unijna. Ten sprzecik Cie na pewno zadowoli!
PA!

poniedziałek, 12 stycznia 2004, 18:22
Nowy
Nowy

wielkei dzieki za odpowiedzi ale 2550 za trv 14e to conajmnije o kilka stow za wiele - za 2600 moge miec nowego trv 19e z gwarancja sony

odnosnie JVC bede musial poczytac cos o tym modelu moze go obejrzec - czy JVC ma gwarancje miedzyanrodowa bo slyszalem ze wiele firm nie ma takiej, taniej kupic na wyprzedazy w niemczech ale z gwarancja moze byc roznie - wole aby gwarancja jednak byla i to jak najdluzej

pozdr
gladiatrix

poniedziałek, 12 stycznia 2004, 18:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

z tego co wiem (stan na rok ubiegly :)) zadna z firm nie honoruje w polsce miedzynarodowej gwarancji (mowie o sony/panasonic/samsung/jvc) - no ale moze cos sie zmienilo..?

poniedziałek, 12 stycznia 2004, 19:49
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]