Teraz jest niedziela, 16 grudnia 2018, 19:58

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 JVC GR DX100, Sony TRV33E czy Panasonic NV-GS70? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post JVC GR DX100, Sony TRV33E czy Panasonic NV-GS70?
W Niemczech JVC i Sony kosztują ok. 3000 zł, Panasonic ok. 4000.Którą wybrać? Proszę o obiektywne opinie użytkowników. Może ktoś udostępni instrukcje do powyższych? Pomogłoby to przy wyborze. Jeśli ktoś ma Panasonica podobnej klasy, proszę o opinie.
Cele amatorskie+zgrywanie na PC i konwersja do DVD.
Mój typ to JVC-a może się mylę?

piątek, 9 stycznia 2004, 17:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ja mam GS70. Uwazam, że jest to bardzo dobra kamera jak za te pieniadze. Obraz super i dźwięk rewelacja. Jesli tylko amatorsko bedziesz sie bawił filmowaniem to myslę czy warto w Twoim przypadku wydawać dodatkowo 1000 PLN. Jeśli w przyszłości chciałbys jednak cos więcej to zdecydowanie proponował bym Ci Panasonica.

piątek, 9 stycznia 2004, 22:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Do Disneya
Mam pytanko odnośnie GS70- jakie ręczne nastawy posiada ta kamerka. Czy balans bieli ustawia się oddzielnym przyciskiem na korpusie kamery czy poprzez menu, jeśli przez menu to czy nie sprawia to kłopotów podczas pracy. Jeszcze interesują mnie efekty jakie posiada ta kamera. Nie wiem czy będziesz kojarzył(czy znasz, czy miałeś kontakt). Zależy mi na efektach podobnych do stroboskopu. W starej kam. Panasonic M9000 efekty nazywały się chyba : Tracer i Gain Up(może znasz)- czy coś podobnego posiada GS70?

niedziela, 18 stycznia 2004, 05:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Kamera posiada mozliwość ręcznego ustawiania MF i balansu bieli. Jest przełącznik w kamerze Auto/Manual i nie wchodzą w menu przy pomocy pokrętła ustawiasz wszystkie parametry. Bardzo funkcjonalne i wygodne. Jeśli chodzi o efekty kamerka posiada kilka efektów cyfrowych m in: strobo i gain up. Efekty wybierasz z menu. Obsługa kamerki wg mnie jest bardzo prosta.

niedziela, 18 stycznia 2004, 08:42
Bywalec
Bywalec

Dzięki za odpowiedź. Wiesz może skąd można ściągnąć polską instrukcję do GS70?

niedziela, 29 lutego 2004, 21:15
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]