Teraz jest środa, 15 sierpnia 2018, 19:24

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 sharp vl-z7 1,33 megapiksla 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post sharp vl-z7 1,33 megapiksla
czy warto ja kupic . :D
nikt nie zna tej kamerki :?:

sobota, 24 stycznia 2004, 14:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Będę kupował wkrótce vl-z 3s lub 5s
jeżeli masz english translatora lub jezeli dobrze czytasz po angielsku wejdż na stronę, http://www.sharpusa.com
tam znajdziesz opis do interesującej cię kamery..wiem jedno na temat tych kamer i porównywałem sporo.za cene jaką musisz zapłacić w MM kupisz Panasonica, cannoan albo jakiegoś Samsunga ale w Sharpie dostaniesz sprzęt DV in/out ( chyba zadna inna w tym przedziale cenowym nie ma in/out jedynie out), oczywiscie wszystkie analogi, porównywalne gadżety cyfrowe tzn, efekty, pilota oczywista, oraz Wejście na memory kartę!!!!!!!!( wejście na mamory karte to za ta cene ma chyba tylko sharp) ważne jest to że Sharpy mają unikatową technologię ekranu LCD- GSilicon.nie wiem czy wiesz ale SHARP to wynalazca ekranów LCD, nie wspomne o samej ergonomii kamery połowa kamery mozesz tańczyć...tzn obracać, minus .jedyny jaki znalazłem to brak na obudowie panelu do obsługi kasety..tzn przycisków play.rew, ffw, pause, stop, większość kamer ma taki coś w sharpie musisz za każdym razem wchodzic w menu i wybierac żadane zadania. chyba jutro albo po jutrze kupię SHARP VL-Z5S LUB3S bo za tą cene żadna inna kamera nie da mi DV in/out i wejścia na memory kartę zoom cyfrowy X10 .porównywalny do innych....stabilizator.pilocik ale najbardziej cieszą wejścia DV .do zabawy z komputerem a i dok do memory karty przyda się...........
słyszałem tylko jedną niepochlebną opinie z resztą od znudzonego całodzienną praca wMedia Markt ekspedineta że baterie są.....jak on to określił jakieś nowatorskie..nie bylo to w istocie negatywna opinia tylko ...opinia gościa który wie tylko że SHARP to jak by kamera spoza "układów"..kamer Cannon, Sony, Panasonic, JVC .ina technologia.

POZDRÓWKA....................................... BASMA

poniedziałek, 2 lutego 2004, 00:37
Nowy
Nowy

WIELKIE DZIEKI.JUZ MAM TA KAMERKE KUPILEM W NIEMCZECH. :D

poniedziałek, 2 lutego 2004, 20:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post pomocy!!!
mam do ciebie prośbę możesz podzielić się ze mną swoimi odświadczeniami z dotychczasową pracą, zabawą na tym sprzęcie.........masz praktykę bo jak piszesz kupiłeś......opisz porszę jakieś negatywy-pozytywy..czekam ....dzięki ....narka

poniedziałek, 2 lutego 2004, 22:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
CHETNIE SIE PODZIELE.JESTEM JEDNAK POCZATKUJACY W TEMACIE.EFEKTYWNE WYKORZYSTANIE PRZETWORNIKA TO 690 000 CZYLI TAK JAK W SONY TRV 33,A W FUNKCJI FOTO 1220000 CZYLI LEPIEJ NIZ SONY.NARAZIE NIE JESTEM PEWIEN CO DO JAKOSCI FILMOWANIA PONIEWAZ PO ZGRANIU MIALEM ROZNE EFEKTY.Z JAKOSCI OBRAZU NA KOMPIE BYLEM SREDNIO ZADOWOLONY,ALE CHODZI TU CHYBA O METODE ZGRYWANIA ,JAKICH PROGRAMOW UZYLEM.JAK JUZ PISALEM SA TO MOJE PIERWSZE KROKI W TEMACIE.CHODZI TEZ CHYBA O SWIATLO BO NAGRYWALEM PRZY KIEPSKIM.PRZY SWIETLE NATURALNYM WYCHODZILO SWIETNIE.JESLI CHODZI O ODTWARZANIE NAGRAN NA TV NIE WIDAC TEGO CO NA KOMPUTERZE ,WIADOMO NA TV INNA ROZDZIELCZOSC ,ODSWIEZANIE ITP.NO I CHYBA WYBIERALEM ZLY FORMAT ZAPISU ZGRANEGO MATERIALU, ZAJMOWAL MALO MIEJSCA NA TWARDZIELU, A JAK SLYSZALEM GODZINA DOBREJ JAKOSCI NAGRANIA PRZED OBROBKA TO 13 GIGA. A U MNIE 3 CZYLI CHYBA TU PIES POGRZEBANY.AHA KAMERKA W WERSJI 5 I 7 MA WBUDOWANY FLESZ CZEGO NP SONY 33 NIE MA.ZA MALO JESZCZE NIA KRECILEM ZEBY SIE OSTATECZNIE WYPOWIADAC.ALE DALEM ZA NIA OK.3500ZL POROWNYWALNA SONY OK 4000 ZL. POZDRAWIAM JEZELI JESZCZE CIE COS INTERESUJE PISZ.

poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:22
Nowy
Nowy

WYZEJ JEST MOJA WYPOWIEDZ.NIE BYLEM ZALOGOWANY.

poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:26
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

NO ALE MOZE WYLACZ SOBIE CAPSLOCK bo wyglada to jakbys darl sie w nieboglosy.

wtorek, 3 lutego 2004, 00:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post dziękówka
dzięki za cokolwiek.bo jak sam widzisz cężko od kogokolwiek cokolwiek wyciągnąć na temat kamer Sharp.........jeszcze kilka pytań jak pozwolisz?.........jak z ergonomią tzn: jak się ją obsługuje wszystkie dostępne przyciski sa zadowalająco usytułowane? jak długo ciągnie na baterii?Chcę kupić vl-z5s w Media Markt ale cały czas mam zagwozdkę czy ten Sharp to dobry wybór. Jeszze jedno pytanko........jak szybko odpala to znaczy czy szybko gotowa jest do pracy czy jakoś specjalnie musi się "rozgrzewać" kilka sekund zanim zaczynasz nagrywać.pozwolisz że pozawracam ci głowę jak mi się jeszcze coś urodzi ...... jak coś ciekawego masz to proszę wrzuć na forum........jeszcze raz dzięki Basma4

wtorek, 3 lutego 2004, 23:08
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]