Teraz jest sobota, 15 grudnia 2018, 02:09

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Pomózcie!!! 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Pomózcie!!!
Mam Canona 550i i mam problem
nie wiem czy reklamowac czy nie? Gdy nagrywam film w ciągu dnia w dobrym oświetleniu kamera sprawia się genialnie...ale jak tylko włącze ją wieczorem przy ograniczonym świetle to nie dość że gubi ostrość częściej to jeszcze śnieży strasznie...nawet z filtrem nocnym lub filtrem słabego światła....co mam kurde robić? jeśli jest mocna żródło światła jest ok...... nawet w nocy przy mocnych reflektorach nagrywa dobrze.....ale cholera w pastelach, przy lekkim świetle to czuje sie jakbym miał kamerę z przed lat...co mam zrobic... w serwisie mówią że jest wszystko OK... był na reklamacji...nie chce wyjść na idotę i natręta, ale też nie chce dać sie oczukac ....... czy ktoś kto ma 550i może mi coś doradzić albo powiedzieć? proszę...........:-)

poniedziałek, 26 stycznia 2004, 21:03
Bywalec
Bywalec

najprawdopodobniej z kamerką jest wszystko okej...taki już jest optyka że potzrebuje dużo światła, mały opiektyw potrzebuje go więcej, jaśniejszy potrzebuje go mniej... :wink:

poniedziałek, 26 stycznia 2004, 22:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Nie pocieszyłeś mnie Lewy...ale dzięki za pomoc...ale w takim razie jaką kurde trza kamere kupić, żeby płynnie łapała ostrość i czysto odbierała nawet w pasteloych tonacjach?.... chodzi o cyfrówke......

poniedziałek, 26 stycznia 2004, 22:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
np Sony DCR-TRV145E :wink: lub coś z droższej pułki :wink: :D

wtorek, 27 stycznia 2004, 13:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

SONY TRV 145? a to dobre! pewnie ta SONY nie bedzie śniezyć przy słabym świetle? no tak sie nie ubawiłem dawno...

wtorek, 27 stycznia 2004, 15:33
Bywalec
Bywalec

Nie wiem Krisss czy zauważyłeś winka po tym stwierdzeniu ale po za tym taka jest prawda, kamerka przeze mnie wymieniona posiada inny obiektyw który potrzebuje mniej światła do prawidłowej pracy i napewno mogę Ci zagwarntować że napewno kamerka lepiej bedzie się zachowywać przy słabszym oświetleniu niż chodźby wyżej wymieniony Canon. A dodam że nic nie wspomniałem że obraz bedzie perfekcyjny...
A więc nie wiem po co te śmiechy :lol:

wtorek, 27 stycznia 2004, 17:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Niestety to jest wada kamer Canon'a 9 (nie wszystkich na szczescie), ze przy slabym oswietleniu radza sobie duzo gorzej niz np. przy swietle dziennym. Polecam zakup lampy, tym bardziej ze ta kamrea ma juz inteligentna stopke.

wtorek, 27 stycznia 2004, 22:35
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Oczywiście ze nikt nie mówił o perfekcyjnej jakości obrazu, z tej kamerki (SONY). Prawda jest niestety tak ze dla mnie obraz z tej kamerki nie jest nawet do zaakceptowania i to nawet przy oświetleniu np. pomieszczenia o wym. 3x4 zarówkami 4x60W (tak miałem w pokoju). Może mam takie wymagania co do jakości obrazu, nie wiem. Nie musisz mi nic gwarantować ponieważ bawiłem się tą kamerką i własnie takie mam o niej zdanie. Zresztą moja TRV230 też kiepsko jak dla mnie sobie radzi przy takim oświetleniu. To jednak problem chyba wszystkich kamer z tej półki.Ja praktycznie zawsze pomagam sobie halogenem 500W przy słabszym świetle i wtedy już jest w miare poprawnie.
Jezeli jednak mówisz ze ten Canon radzi sobie jeszcze gorzej (nigdy nie miałem w rękach takiego Canona) to ja już nie chce widzieć obrazu nagranego tym sprzetem.
Z tego wnieosek dla mnie jest jeden: nie jest tak źle żeby nie mogło byc gorzej.

czwartek, 29 stycznia 2004, 08:38
Bywalec
Bywalec

ach te obietywy czy by niemogły być wszystkie takie same,dobre przedewszystkim czułe :D :wink:

czwartek, 29 stycznia 2004, 19:25
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]