Teraz jest sobota, 15 grudnia 2018, 20:47

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Pomocy!!! 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Pomocy!!!
Chce kupic mezowi kamere na urodziny, ale kompletnie sie na tym nie znam. Mam przeznaczone okolo 3tys zl. Kamery bedziemy chcieli uzywac na domowe potrzeby, jakas imprezka, slub kolezanki itp. Mamy komputer wiec pewnie maz z czasem bedzie chcial polaczyc kamere z komputerem, mamy tez video wiec moze tez bedzie chcial to jakos polaczyc. Prosze o pomoc bo kompletnie sie na tym nie znam a chcialabym zeby maz mial niespodzianke. Termin nagli bo urodziny w sobote. Pozdrawiam i i czekam na odpowiedzi Aneta

piątek, 30 stycznia 2004, 10:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post NV-DS 65
Moze Panasonica NV-DS 65? Co o niej sadzicie? Cena rozsadna wyglada ze ma duzo bajerow (cyfrowe wejscie, wyjscie, pliot, redukcja szumow, zdjecia mozna nia robic). Pomozcie bo naprawde sie na tym nie znam. Aneta

piątek, 30 stycznia 2004, 11:18
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

A wg. mnie to pospiech wskazany jest tylko w łapaniu pcheł...
Daj mu te 3 tysiaki do łapki i na pewno coś sobie wybierze. Lepiej troche sie zastanowić, porównać różne modele, poczytać choćby to forum niz potem żałować po zakupie. A wybór jest dość duży zatem łatwo wpuścić sie w maliny...

piątek, 30 stycznia 2004, 12:32
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Niespodzianka
Ale wiesz inaczej czlowiek reaguje jak dostaje prezent Kamere niz jak dostaje pieniadze i idz sobie kup. Tydzien czasu to jednak troche czasu. Poza tym sklaniam sie do tego Panasonica. Czytalam o nim na forum i ludzie sa zadowoleni i polecaja. Dzieki za pomoc

piątek, 30 stycznia 2004, 13:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Niespodzianka
Ale wiesz inaczej czlowiek reaguje jak dostaje prezent Kamere niz jak dostaje pieniadze i idz sobie kup. Tydzien czasu to jednak troche czasu. Poza tym sklaniam sie do tego Panasonica. Czytalam o nim na forum i ludzie sa zadowoleni i polecaja. Dzieki za pomoc

piątek, 30 stycznia 2004, 13:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Poza tym po to pytam, zeby nie wpasc w maliny... Tylko nikt mi nie chce pomoc :cry:

piątek, 30 stycznia 2004, 13:15
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
aneta wszystkie z tego zakresu cenowego marki sony, panasonic, jvs.
canona nie polecam bo nawet do xm2 pakują części samsunga.

pozdrawiam

piątek, 30 stycznia 2004, 14:35
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jeśli tak jak piszesz kamera bedzie wspólpracować zarówno z komputerem jaki magnetowidem bardzo ważne jest aby miała komplet wejść i wyjść:
Cyfrowe:
DV in - wejście przeznaczone do zgrywania zmontowanego materiału z kompa na kasete w kamerze albo do wykorzystania kamery jako przetwornika Cyfrowo/Analogowego do wysłąnia materiału na magnetowid analogowy
DV out - standard - mają wszytkie cyfrowe

Analogowe
Analog out - standard
Analog in - wejście analogowe przeznaczone do wprowadzenia sygnału ze źródeł anlogowych (TV, magnetowid) i przechwytywaniu na twardy dysk komputera.

A co do marki? Ja akurat w tej klasie cenowej preferuję taka kolejność: 1. SONY
2. Panasonic
3. Cała reszta (JVC, Samsung, Canon ...)

piątek, 30 stycznia 2004, 14:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Dzieki
Dzieki, dzieki za pomoc. A co myslicie o tym NV-DS 65, nie ma on co prawda analogowego wejscia, ale chyba bez tego przezyjemy. Czy na prawde zdjecia z tej kamery sa kiepskie (bo ona ma mozliwosc robienia zdjec, czytalam na forum ze z tego sie zdjec nie da robic). Troszenke drozsze sa NV-GS ale nic na forum nie moglam o tym znalezc poza NV-GS 70 ale on juz jest za drogi. A z sonny co polecacie (w tej cenie)? Czytalam gdzies ze Panasonici sa lepsze i tak mi koledzy mowili w pracy, dlatego myslalam o Panasonicu...

piątek, 30 stycznia 2004, 15:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Zdjęcia z kamery możesz sobie podarować. Jak dla mnie jakość tak zrobionego zdjęcia akceptowalna jest tylko w rozmiarze znaczka pocztowego. Jeśli chcesz mieć dobre zdjęcia to może w ramach rewanżu dostaniesz na urodziny od męża aparat cyfrowy.
Dyskusja o wyższości Panasonica nad Sony jest tak celowa jak dyskusja nad wyższością Swiąt Bożego narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy. Wszystko to rzecz gustu. Jednym bardziej podoba sie obraz z Sony innym z panasonica. Na forum jest sporo wątków na temat wyboru kamery. Decuzja i tak nalezy do Ciebie.

anette!!! zarejestruj się to bedziesz mieć powiadomienia o odpowiedzach...

piątek, 30 stycznia 2004, 15:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ja swego czasu wahałem się też między Panasoniciem i Soniaczem. Bardziej skłaniałem się do Panasonica, wielu znajomych miało i zachwalało, ale porównując równorzędne modele Panasonica i Soniacza ostatecznie wybrałem tego drugiego, a konkretnie DCR-TRV 355 (chciałem 345, bo MemoryStick to zbytek wg mnie, ale wtedy były chwilowo niedostępne). Porównując, już jako użytkownik kamery SONY, ją ze znajomymi mającymi Panasonici stwierdziłem, że dokonałem dobrego wyboru.
Poza tym jako kobieta pewnie będziesz się skłaniać do kamerki małej, a Twój mąż może bardziej optować za kamerą, którą można solidnie chwycić w dłonie. Może powiedz mu, że chcesz mu zrobić taki prezent i niech on dokona wyboru. Ja bym swoją żonę ... gdybym dostał od niej Panasonica (mówimy oczywiście o przedziale do 3 tys. zł).

piątek, 30 stycznia 2004, 16:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Dzieki za uwagi. Zdecydowana jestem na 90% na panasonica. Mam tylko jeszcze pytanie ktory lepszy NV-DS 65 czy NV-GS 30? Miedzy nimi wybieram.

piątek, 30 stycznia 2004, 17:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Zdecydowanie NV-GS 30... Ale nie lepiej kupic NV-GS 10 (ma tylko wyjscie DV) a za zaoszczedzone pieniadze kupic nagrywarke DVD (no, moze troche trzeba dorzucic). Tak na prawde majac nagrywarke DVD nie ma sensu wrzucac material z powrotem na kamere, tak wiec wejscie DV jest zbedne...

piątek, 30 stycznia 2004, 18:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Dzieki za uwagi. Zdecydowana jestem na 90% na panasonica. Mam tylko jeszcze pytanie ktory lepszy NV-DS 65 czy NV-GS 30? Miedzy nimi wybieram.
Poczekaj... zdecydowana? Kamerę chcesz kupić sobie czy mężowi?

sobota, 31 stycznia 2004, 16:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Sony DCR TRV 19
Dzieki, dzieki. Kamere kupuje meżwoi ale ja wybieram, i ja decyduje. Stąd moje słowa jestem zdecydowana. Dziś byłam w sklepie i sprzedawca przkonywał mnie do Sony DCR-TRV 19. Mowil, ze jest o o wiele lepsza od Panasonica. I znowu nie wiem co robić. Co myślicie o tym Sony? Bo facet zachwalał jak 150, no ale w końcu to jego praca :lol: . Wolałabym przed kupnem poznać Waszą opinie bo wiem, że wasza jest bezinteresowna i okiem praktyka, a nie człowieka który ma prowizje ze sprzedaży. Pozdrawiam i czekam na opinie o tej kamerze Sony. Aneta

sobota, 31 stycznia 2004, 20:53
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona