Teraz jest wtorek, 19 czerwca 2018, 18:08

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 DAJCIE FACHOWCA...KAMERA SHARP.....DAJCIE CO TYLKO MACIE 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post DAJCIE FACHOWCA...KAMERA SHARP.....DAJCIE CO TYLKO MACIE
FORUM ŚWIAT OBRAZU JEST OK ......................ALE MYŚLAŁEM ŻE MOŻNA DOWIEDZIEĆ SIĘ WSZYSTKIEGO ..BRAK JAKIEJKOLWIEK OPINII NA TEMAT KAMER SHARP...DAJCIE COKOLWIEK ...........CHCĘ KUPIĆ ALE BEZ OPINII LUDZI Z BRANŻY NIE DA RADY Z PODJĘCIEM DECYZJII. MAM WYROBIONE ZDAINE NA ICH TEMAT...GŁÓWNIE NA PODSTAAWIE ZAGRANICZNEJ STRONY SHARPA.......www.sharpusa.com ALE CHCE ZWERYFIKOWAĆ MOJE OPINIE- TYLKO ŻETELNA DYSKUSJA NA TEN TEMAT MOZE MI POMÓC...................MÓJ FAWORYT .VL-Z5S LUB 3S
DZIĘKI .CZEKAM,,,BASMA4 ( córeczka mi rośnie z dnia na dzień nie mam dużo czasu.dwa razy nie urośnie :P )

poniedziałek, 2 lutego 2004, 00:50
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

"ALE BEZ OPINII LUDZI Z BRANŻY " a jakaz to branza? czyzby nagle zarejestrowano nowy zawod: ZAWODOWY VIDEO AMATOR ? Widocznie nie jestem na czasie i mi to gdzies umknelo :)

poniedziałek, 2 lutego 2004, 09:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post "branży"w cudzysłowiu
wiesz stary dobrze o co mi chodzi .chodzi o tych z Was którzy więdzą cosik więcej o kamerach a czytałem opinie i jest kilku takich.....czekam dalej i proszę o troszkę życzliwości.bo odpowiedź którą otrzymałem bynajmniej nie jest w temacie mojego zapytania

poniedziałek, 2 lutego 2004, 18:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Sharp
Wiesz Sharpa w Polsce trudno namierzyć. Mam kamerkę Sharp VL-AX1H i nie mam na jej temat nic. W polskim necie nie istnieje. Podobnie jak salony Sharpa czy service. Sharp istnieje w Polsce jako producent kas fiskalnych i kopiarek. W sklepach ze sprzętem daremie pytać o katalog czy jakieś dane.

czwartek, 26 lutego 2004, 10:01
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]