Teraz jest niedziela, 16 grudnia 2018, 20:19

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
 Ochraniacze na kamery. 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Ochraniacze na kamery.
Przeglądając oferty,już dawno widzieliśmy ochraniacze na kamery,dwa typy przeciwdeszczowe i zabezpieczające.Te pierwsze wyglądają jak namioty i na pierwszy rzut utrudniają manipulacje,ale jak jest deszcz!Te drugie nas interesują bardziej z uwagi na kurz,na naszych weselach(najczęściej wiejskich),czasem okropny.Jak sie w tym pracuje?Wygodne?Są w ofercie Fotonu,i jeszcze gdzieś ale nie pomnę.Proszę o pomoc praktyków,warto w końcu kupić,pieniadze niewielkie.Cześć.
Chomsky.

czwartek, 5 lutego 2004, 10:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

oczywiscie ze warto - ale tylko jesli pracujesz z wiekszym sprzetem. przy malej kamerze miniDV koszt takiego ochraniacza raczej sie nie zwroci chyba. Za to jesli wydales na kamere kilkadziesiat tysiecy to szkoda byloby zeby ladowala po kilku miesiacach w serwisie z powodu brudu na mechanice... no chyba ze cie stac i masz fantazje ;). Pokrowiec jesli jest dobry, nie przeszkadza w uzytkowaniu sprzetu, a na pewno zmniejszy sie jego zakurzenie i ochroni przed przypadkowymi zabrudzeniami/zachlapaniami.

czwartek, 5 lutego 2004, 19:53
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Ochraniacze na kamery
Jak manipulatory-przyciski,czy wygodnie się nimi steruje,nie mam skąd wziąć,by założyć na kamerę,widziąłem na zdjęciu ale cóż???Cześć.

piątek, 6 lutego 2004, 16:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Tego nie da sie jednoznacznie okreslic, bo nie wiem o jakiej kamerze rozmawiamy. Moje doswiadczenie jesli idzie o ochraniacze konczy sie na kamerach profesjonalnych (budowa typu betacam). Nigdy nie uzywalem ochraniacza na mniejszych kamerach.

sobota, 7 lutego 2004, 10:50
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Ochraniacze na kamerę.
Kamerka to vx2000.Ocraniacz na nią jest ,podobno wersja poprawiona,z Fotonu.Nie wiem czy ten ochraniacz nie utrudnia manipulacji nastaw ręcznych, lub innych.Cześć.

sobota, 7 lutego 2004, 18:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Ochraniacze na kamerę.
To ja .Piszę tak tylko, by temat zawędrowął wyżej,wtedy prędzej ktoś pomoże.Cześć.

środa, 11 lutego 2004, 21:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

moze nikt nie uzywa takiego ochraniacza? kamera jest juz na tyle cenna ze warto juz by bylo, ale czy nie ograniczy to jej funkcjonalnosci to nie wiem, ja mialem ja "gola", a ze znajomych nikt nic nie wie, sorry.

środa, 11 lutego 2004, 22:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Badyl,dzięki za poszukiwania.

czwartek, 12 lutego 2004, 00:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post ochraniacz
Od jakichś 2 lat używam zimowego ochraniacza do vx2000. Jest uszyty z goretexu, ocieplony wewnątrz. Mam dostęp do wszystkich ważnych nastawów. Praca oczywiście na lipo - ale niskie temp i wilgoć żle wpływają na wyświetlacze. Nie wyobrażam sobie pracy na śniegu bez tego patentu.Dodatkowy plus - prawa ręka jest w wielkiej rękawiczce i nie marźnie. Gorąco polecam.

środa, 25 lutego 2004, 01:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Skamid ,wielkie dzieki,gdzie to kupiłeś?Czy ochraniacz jest firmowy?Ile???Fzięki.Cześć.

środa, 25 lutego 2004, 12:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post ochraniacze
Jak już pisałem mama ten pokrowiec (dziecko krowy?... :D) już od jakiegoś czasu, ale z tego co pamiętam kosztował chyba 400-450 zł. Nie jest "firmowy", ale szyje je człowiek który zna się na rzeczy. Jego pokrowce były na biegunach, lodowcach itp. Jeśli jesteś zainteresowany - daj cynę. On szyje pokrowce nie tylko do vx2000. Dawał rachunki.
Pozdro

środa, 25 lutego 2004, 19:50
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post ochroniacze na kamery
Jeszce raz dzieki,daj namiar zadzwonie.W fotonie taniej,dwa rodzaje,ocieplający i przeciwdeszczowy(namiot),powyżej 100zł.Ale na pewno nie z goretexu.Cześc.

środa, 25 lutego 2004, 21:50
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]