Teraz jest środa, 19 grudnia 2018, 07:46

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
 Canony MVX150i & 100i - jaka rozsądniejsza? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Canony MVX150i & 100i - jaka rozsądniejsza?
Cześć,
zdecydowałam się kupic Canona MVX150i lub 100i.
Jedyne zasadnicze rożnice między nimi to LCD 3,5 i 2,5. I tu moje pytanie, czy opłaca się wydawać dodatkowe 100 $ (w PL 450 zł) za większy LCD ? A może zupełnie inne kamera w tym przedziale cenowym (koniecznie gwarancja mim 2 lata i więcej niż 10x optycznego).
Pozdrawiam serdecznie

poniedziałek, 9 lutego 2004, 17:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post wlasnie
witam rowniez nosze sie z zakupem tej kamery choc pewnie wybiore 100 poniewaz nie wydaje mi sie skorka warta wyprawki......wlasnie sie zastanawiam dlaczego tak malo osb w tej cenie nie chce kupic canona???
optyka jedna z wiekszych wejscia wyjscia wszystkie a mimo to kazdy bierze marnego soniaka z opy 10x?!??jak to jest

niedziela, 15 lutego 2004, 01:34
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Wybiera się Sony,Czy Panas czy JVC bo są popularne no i ludziska mogą coś na ich temat powiedzieć. Dlatego zacząłem budować stronę z testem kamery Canon MVX3i. Jeżeli forumowicze mogliby podesłać mi ujecią ze swoich kamer w kilku róznych sytuacjach to mógłbym zrobić porównanie róznych kamer. http://republika.pl/elektron155/

niedziela, 15 lutego 2004, 08:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Re: wlasnie
>optyka jedna z wiekszych wejscia wyjscia wszystkie a mimo to kazdy >bierze marnego soniaka z opy 10x?!??jak to jest[/quote]

No ja też nie wiem ;)
Na sony się naciełam, padła w kilka tygodni po gwarancji i na dodatek padło coś takiego, że w serwisie powiedzili : hmmm to sie nie psuje, no cóż tego nie naprawiamy !
A Canon 2 lata gwarancji - brzmi kusząco, optyka ok, wyjscia/wejscia, tylko zbierać money i kupować.
Też chyba kupie z mniejszym LCD, w sklepie sobie zobacze jak się sprawy mają i wtedy wybiore.

niedziela, 15 lutego 2004, 19:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post nie kupował bum ani 150 anie 100
jestem nieszczesliwym posiadaczem 150 od wakacji , i naprawde bardzo bardzo zaluje tego zakupu.!!!!
czy kiedykolwiek wiedzieliscie i slyszeliscie film nagrany ta kamera???
Obraz- nie nazekam rewelacja , czysty, szybki autofokus, ale niestety - dzwiek - praca glowicy jest tak niesamowicie glosna ze jedyny film w ktorym nie slychac tego warkotu - to film z konceru !!!
Ogolnie tragedia , czy to w pomieszczeniu , czy nawet na wolnym powietrzu słychac ten warkot.
Nie wiedziałem o tym wcześniej, nikt mi nie doradziel , ale wy mozecie byc o moje zle doświadczenie mądrzejsi!

Zycze trafnej decyzji!

kamil

piątek, 20 lutego 2004, 12:31
Stały bywalec
Stały bywalec

do eska - niestety identyczna sytuacja serwisowa miała miejsce canonem, i bądź tu mądry i pisz wiersze. wydaje mi się że producenci tacy jak sony, panasonic, canon, jvc wiekszy nacisk kładą na marketing niż na zadowolenie klienta, ale takie czasy kamerka musi pochodzić 3 - 4 latka i po awari do sklepu po nowy model (kto przy tak szybkiej wymianie modeli będzie trzymać części - w tym przedziale cenowym to się nieopłaca).
szkoda tylko że nasze dochodzy do dakiej formy nabywania dóbr są niedostosowane.

pozdrawiam
FStyl

piątek, 20 lutego 2004, 16:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Re: nie kupował bum ani 150 anie 100
cambo napisał(a):
jestem nieszczesliwym posiadaczem 150 od wakacji , i naprawde bardzo bardzo zaluje tego zakupu.!!!!
czy kiedykolwiek wiedzieliscie i slyszeliscie film nagrany ta kamera???
- dzwiek - praca glowicy jest tak niesamowicie glosna ze jedyny film w ktorym nie slychac tego warkotu - to film z konceru !!!
kamil

Hej, nie martwie się tym bo na głośną prace jest banalna metoda. Nagrwasz sam dzwięk chodzącej głowicy, w idealnej ciszy pomieszczeniu, potem tylko w kompiuterze robisz z niego filtr i ani mru mru nie słychać w wersji finalnej ;) Nie raz nie dwa, pozdrawiam.

niedziela, 29 lutego 2004, 01:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
do eska - niestety identyczna sytuacja serwisowa miała miejsce canonem, i bądź tu mądry i pisz wiersze. wydaje mi się że producenci tacy jak sony, panasonic, canon, jvc wiekszy nacisk kładą na marketing niż na zadowolenie klienta, ale takie czasy kamerka musi pochodzić 3 - 4 latka i po awari do sklepu po nowy model (pozdrawiam
FStyl

NO i właśnie tu jest pies pogrzebany ;) Kupić Canona, który ma 2 lata gwarancji, jak sie zepsuje to można naprawić, a po upływie 2 lat sprzedać, dołożyć i znowu kupić coś co bedzie mieć min. 2 lata ;) Nie ma rzeczy wiecznych, tylko niektóre są troche dłużej na gwarancji od innych ;)
pozdrawiammm serdecznie

niedziela, 29 lutego 2004, 01:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Niestety ja również naciolem sie na 150. Nie slychac coprawda transfokatora jak to ma miejsce w 100 ale dzwięk windy, capstanu oraz napedu dysku jest porazajacy. Nic tylko zwrocic ja do sklepu. Szkoda ze nie wiedzialem o tym wczesniej, bo napewno bym jej nie kupil.

Pozdrawiam.

niedziela, 29 lutego 2004, 12:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
a bylo tak dobrze juz witalem sie z gąską......nawet zmienilem zdanie na 150tkę a tu buch kubłaczkiem....czy jakos tak o ten dzwiek chodzi.....wiecie :oops: wygladam tak jak swinka piekle sie ze znowu odkladam zakup a bylo taak blisko....nic pewnikiem pojde do sklepu i kupie w koncu [pzdrawiam ide przemysliwac ;-)

wtorek, 2 marca 2004, 00:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ja mam plan. Kupie na pewno, może nie koniecznie 150, ale 100 bo czy mały, czy duży LCD i tak zawsze nie oddaje kolorów prawda? No i poczekam do 1 Maja, czekałam tyle, poczekam jeszcze trochę. Wieść gminna niesie, że sprzęt potanieje jak bedziem my obiema nogami w uni :D
Pozdrawiam .

wtorek, 2 marca 2004, 23:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post szumy
też u mnie występująte szumy, jak można je zlikwidować???
Czy mozna oddać kamere z tego powodu do serwisu?? Jest jeszcze na gwarancji

czwartek, 11 marca 2004, 18:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post a nie jest to wina kaset
8) nie za bardzo się znam ale może to wina kaset???
a nie można podłączyć zewnętrznego mikrofonu?

wtorek, 6 kwietnia 2004, 09:13
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]