Teraz jest czwartek, 15 listopada 2018, 02:10

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Kamery JVC GRD ??? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Kamery JVC GRD ???
Proszę o wypowiedzi wszystkich użytkowników kamer JVC na temat tych kamer. Chciałbym zakupić JVC grd70 i chciałbym poznać wasze opinie o tych kamerkach. Podzielcie się uwagami i spostrzeżeniami . :D

czwartek, 19 lutego 2004, 11:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Używam od 2 lat GR-DVL 150. Jestem raczej zadowolony, ale możnaby wymienić wiele wad. Szczególnie mnie irytuje słabe wzmocnienie w słabszych warunkach oświetleniowych. Obraz jest wtedy bardzo ciemny i mało kontrastowy, zapewne jest to wina optyki która pożera aż 1,8 f, Niestety zdechł mi akumulator, a gwarancja tego nie obejmuje co też kiepsko świadczy o firmie (gwarancja nie obejmuje również innych usterek jak np uszkodzenie głowicy). moja kamera posiada audio dubbing ale brak jest wej. mikrofonowego. Wprawdzie model który planujesz kupić jest dużo nowszy, ale pilot pozbawiony jet funkcji edycyjnych, które dla mnie osobiście są bardzo przydatne. Bajery typu super steaty night shot są przydatne w stopniu znikomym. nie warto dażyć JVC szczególnym sentymentem raczej powinieneś brać pod uwagę cenę Na razie to tyle

środa, 25 lutego 2004, 17:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Koniecznie zwróć uwagę na hałasy własne kamery przy nagrywaniu bo właśnie z tego słyna te kamery tzn musisz nagrać fragment na tasmie w ciszy i potem odtworzyć go na TV i zobacz czy będzie ci to odpowiadało. nowe modele od marca 2004 maja specjalną redukcje szumów może więc warto poczekać. Pozdrawiam.

piątek, 27 lutego 2004, 13:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Podziękowanie
Dzięki serdeczne za rady, siostra ma JVC analoga i bardzo mi sie ta maszynka podoba może dlatego napaliłem sie na JVC, doradżcie może SONY z wejściem DV ??? :D

piątek, 27 lutego 2004, 18:27
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]