Teraz jest wtorek, 16 października 2018, 16:23

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
 W GÓRĘ CZY W2 DÓŁ??? SONY DCR-TRV145E 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post W GÓRĘ CZY W2 DÓŁ??? SONY DCR-TRV145E
Mam pytanie do ludzi mających SONY DCR-TRV145E lub z tej serii.
Czy podczas wsuwania kasety do środka ta część ruchoma kasety, która się otwiera z narysowanym trojkącikiem idzie pod spód górnej częsci kieszeni czy na górę, tzn. czy chowa sie pod tą poziomą częścią kieszeni taką lekko zaokrągloną do gory, czy idzie na górę na to zaokrągloną część .
Można to zaobserwować patrząc z boku na mechanizm przy otwartej klapie, gdyż jeżeli idzie pod spód to ten trójkącik na kasecie chowa sie, lecz jeżeli idzie na górę to jest nadal wdoczny.
U mnie idzie raz nagórę raz pod spód . Nie zauważylem jednak roznicy podczas kożystania z kamery
Więc mam pytanie w "w górę czy w dół ??? "

sobota, 28 lutego 2004, 02:07
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Czy nikt nie ma takiej kamerki???????????????????????????????????????? :roll:

sobota, 28 lutego 2004, 14:07
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ja mam 355E i zaprawdę powiadam nie wiem o co chodzi :) Może występuje różnica w konstrukcji (akurat 145-tki nie macałem), ale u mnie ta czerwona część klapki kasety jest podnoszona przez czarną część klapki kasety, czyli nie przez element kieszeni kamery, a przez samą siebie.

P.S. Bardzo niecierpliwy jesteś... niektórzy zaglądają na Forum rzadziej niż co 12 godzin, więc odpowiedzi jeszcze możesz się spodziewać tylko easy...

sobota, 28 lutego 2004, 17:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Oczywiście że w każdej kasecie ta czerwona część klapki jest podnoszona przez czarną ale nie o to mi chodzi. W mojej kamerze jest coś z mechaniką nie tak i chciałbym się tylko dowiedzieć czy te dwie czesci podnoszone jedna przez drugą normalnie idą pod spód czy na górę kieszeni bo u mnie raz tak raz tak jak lekko docisnę kasetę to idzie pod spód a jak nic nie ruszam to na górę czyli jak na górę to jest widoczna ta czarna większa i mniejsza (może być że czerwona bo są rożne kolory w każdym razie z trójkącikiem jest każda) część kasety a jak pod spód to jej nie widać.

sobota, 28 lutego 2004, 17:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Zaraz bo coś poknociłem tzn. ten większy element kasety jest nadal widoczny nawet jak idzie pod spód tylko ten mniejszy sie chowa w połowie tak że nie widać tego trójkącika lub oczywiscie na oba na górę wtedy są w całości widoczne

sobota, 28 lutego 2004, 17:35
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Odpowiedzcie mi tylko czy jak kaseta siedzi w środku to widać ten mały trójkącik na małej klapce kasety czy nie?

sobota, 28 lutego 2004, 23:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Odpowiedzcie mi tylko czy jak kaseta siedzi w środku to widać ten mały trójkącik na małej klapce kasety czy nie? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
CZY TO TAKIE TRUDNE OTWORZYĆ I SPRAWDZIĆ :?: :?: :?: :?: :?: :?[/u]

sobota, 28 lutego 2004, 23:04
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

U mnie jak kaseta siedzi w środku... to jej wcale nie widać. Ale ja mam model nieco wyższy więc może i konstrukcja inna :twisted:

niedziela, 29 lutego 2004, 00:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

niedziela, 29 lutego 2004, 00:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Czytaliście to co napisaliście? :) :) :) Rozmowa brzmi jak pogawędka ze ślepym o kolorach. Nie lepiej zrobić zdjęcie i przesłać?

piątek, 5 marca 2004, 12:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Czytaliście to co napisaliście? :) :) :) Rozmowa brzmi jak pogawędka ze ślepym o kolorach. Nie lepiej zrobić zdjęcie i przesłać?
Ja jestem ślepy, a SUPERMAN głuchy :twisted:

piątek, 5 marca 2004, 16:41
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]