Teraz jest piątek, 19 października 2018, 06:49

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
 Poszukuję instrukcji do SONY DCR-TRV145E 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Poszukuję instrukcji do SONY DCR-TRV145E
Poszukuję instrukcji do SONY DCR-TRV145E

sobota, 28 lutego 2004, 15:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Co to? Jakaś plaga kamer bez instrukcji? Ja mam, ale tego jest prawie 370 stron papieru, ani zeskanować, ani skserować :( A na stronie Sony nic nie ma?

sobota, 28 lutego 2004, 16:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Cały internet pszeszukałem i nic jakoś nie znalazłem

sobota, 28 lutego 2004, 16:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post TRV 145 E
ja tez mam te 300 stron ale wierz mi, ze jak kupowalem kamere w SKLEPIE a nie od zlodzieja kamer, to instrukcja byla. Kupiles w sklepie to idz zareklamuj dostaniesz instrukcje, jesli odkupiles to tez powinienes dostac a jesli masz od zlodzieja to nie oczekuj, ze pomoge paserowi. Gdyby nie bylo takich jak TY to kamer by nie kradli.

poniedziałek, 1 marca 2004, 16:15
Stały bywalec
Stały bywalec

Post instr.
Mam pytanie do Administratora Forum?
Dlaczego Goście (takie kmiotki jak ten wyżej) na forum mają prawo zabierania głosu?
Kamerę, którą posiadam kupiła mi córka mieszkająca Edynburgu (Szkocja).
I też poszukuję inst.. po Polsku i nie życzyłbym sobie żeby ktoś odpowiadał mi w ten sposób.

poniedziałek, 1 marca 2004, 17:32
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
dO TEGO BURAKA CO NAPISAŁ :ja tez mam te 300 stron ale wierz mi, ze jak kupowalem kamere w SKLEPIE a nie od zlodzieja kamer, to instrukcja byla. Kupiles w sklepie to idz zareklamuj dostaniesz instrukcje, jesli odkupiles to tez powinienes dostac a jesli masz od zlodzieja to nie oczekuj, ze pomoge paserowi. Gdyby nie bylo takich jak TY to kamer by nie kradli.
KUPIŁEM SONY DCR-TRV145E na allegro bez instrukcji Była tania a nie stać mnie na nową i nie mam pojęcia czy sprzedał mi ją złodziej czy człowiek uczciwy. W każdym razie nic mnie to nie obchodzi.Zapłaciłem za nią połowę tego co w sklepie. Ponieważ jestem muzykiem mam dużo sprzętu elektronicznego zakupionego z drugiej ręki dużo taniej i bez instrukcji. Staram się być człowiekiem uczciwym, nigdy nic nie ukradłem i nie życzę sobie żeby takie dupki jak ty mi ubliżali.
Ps. już mam instrukcję

wtorek, 2 marca 2004, 01:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ps. już mam instrukcję
A masz papierową czy elektroniczną?? Bo jeśli tę drugą to inni też się dopytywali o nią.

wtorek, 2 marca 2004, 12:23
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Niestety mam na papierze, pożyczyłem od kumpla bo ma taką kamerkę jak ja. Jak zeskanuje to dam znać , tyle że to trochę potrwa bo strasznie gruba.

środa, 3 marca 2004, 00:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post burak cd
To ja napisalem i przepraszam. Ponioslo mnie bo niedawno mi ukradli kamere. Sorry i bije sie w piers. Nie mialem zlych intencji.
Dzieki za nazwanie mnie burakiem ale uwazam, ze nie zasluzylem na to. Jest takie przyslowie, ktore mowi "swoj swego pozna ale jesli swego nie ma to sie kogos wskaze". Zbyszekk - poprostu sam jestes burakiem i cwokiem. Mozesz mnie zbluzgac i tak jak sadze sie stanie bo jak widze z wyzszej polki intelektualnej nie pochodzisz. Jesli czyjes poglady Ci nie pasuja to od razu go wyzywasz. Tu na forum jestes madry ale jak znam zycie w rzeczywistosci juz nie jestes takim hojrakiem. Modratorze usun moje wpisy bo NIE ZASLUGUJE NA PRZEBYWANIE W TAK ZACNYM GRONIE. Rozpisalem sie a jedyne co chcialem to przeprosic. Moje uderzenie w piers nic nie da a jedyne czego sie spodziewam to dalszych obelg. Moj post sprzed jakiegos czasu pozostal bez odpowiedzi i wydzwanialem po serwisach by conieco sie dowiedziec. Pozdrawiam

środa, 3 marca 2004, 09:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Panie burakku jeżeli chodzi o obelgi to właśnie pan mi naubliżał nazwał mnie pan paserem, natomiast w ostatnim poście rownież burakiem i ćwokiem, poza tym nie panu oceniać mój intelekt. Nie mam ochoty rozmawiać z panem, ponieważ nie jest pan tego wart. W dalszym ciągu jednak uważam że jest pan rośliną , zresztą udowodnił to pan w ostatnim poście.
Nie twierdzę ,że jest pan idiotą ,ale z pańskich słów wynika ,że nie mam racji.

piątek, 5 marca 2004, 21:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

sobota, 6 marca 2004, 00:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post no problem
-Burak
-cwok
-paser
-idiota
......
to ja.
etc.

Czy szanownu Pan jest zadowolony !
Jesli nie to przykro mi ... i to STRASZNIE. Wtedy wstaw sobie dowolne inwektywy w miejsce kropek

Racje masz : sens dyskusji zaden, efekt zalosny

poniedziałek, 8 marca 2004, 09:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post ŻEGNAM :!:
Jestes mi zupelnie obojetny, więc nie musze z toba rozmawiac poniewaz dla mnie nie istniejesz. W dodatku musialbym sie znizyc do twojego poziomu czego nie wybaczylbym sobie.
ŻEGNAM :!:

czwartek, 11 marca 2004, 17:46
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]