Teraz jest czwartek, 21 czerwca 2018, 06:44

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Ludzie pomocy 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Ludzie pomocy
Proszę pomózcie, mam kamerę Sony DCR PC100E którą wygrałem w konkursie, służy a w zasadzie służyła od 2001 roku, niestety uszkodziła się i serwis Sony wycenił naprawe na ok 1900 zł i teraz nie wiem czy opłaca się naprawiać czy kupić coś nowego za ok 3000 zł . ( sorry juz raz pisałem ale bez odzewu ). Ulitujcie się nad człowiekiem i doradźcie. Z góry dzięki

poniedziałek, 1 marca 2004, 22:04
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

To jest straszny dylemat, w jakimkolwiek przypadku. Polityka cenowa w przypadku serwisu urządzeń (jakichkolwiek) ma na celu jedno - "zmuszenie" klienta do zakupu nowego urządzenia. I o ile nie masz mozliwości naprawy poza serwisem Sony za mniejsze pieniądze to chyba pozostaje Ci jedno - kupić nową kamerę!!

poniedziałek, 1 marca 2004, 23:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Gdybys mieszkal w Trojmiescie ...
Gdybys mieszkal w Trojmiescie to znam dobry punkt, ktory robi za duuzo mniejsze pieniadze. Sewrisy korzystaja z ich uslug. Rok temu w serwisie nie chcieli mi naprawic kamerki bo stwierdzili, ze kwota bedzie ok 800 zl a wartosc sprzetu taka sama (nie wnikam, ze nic im do tego). W punkcie ktory znam, zrobili mi to za 200 zl. Pozdrawiam

środa, 3 marca 2004, 09:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ja jestem z Gdyni, gdzie kiedyś też znałem taki punkt, ale już go nie ma. Jak znasz coś w okolicy to daj znać - cholera wie kiedy może się przydać. Zostaw mi PW na Forum.

środa, 3 marca 2004, 11:18
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Re: Gdybys mieszkal w Trojmiescie ...
Burakk napisał(a):
Gdybys mieszkal w Trojmiescie to znam dobry punkt, ktory robi za duuzo mniejsze pieniadze. Sewrisy korzystaja z ich uslug. Rok temu w serwisie nie chcieli mi naprawic kamerki bo stwierdzili, ze kwota bedzie ok 800 zl a wartosc sprzetu taka sama (nie wnikam, ze nic im do tego). W punkcie ktory znam, zrobili mi to za 200 zl. Pozdrawiam

mam problem z przyjeciem gwarancji bo nie mam dowodu zakupu. Prawdopodobnie bede mial ale jak nie to bede potrzebował takiego własnie tańszego punktu. Mógłbyś mi dać cynk na maila aroo@op.pl

sobota, 20 marca 2004, 19:04
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
No ja tesz bym chciał wiedzieć gdzie jest taki punkt to może mugłbyś i mnie wysłać takiego majla???
Noto daje ci moje namiary- krysander@op.pl
Tylko nie zapomnij pozdrawiam czekam na majla.
Z gury bardzo serdecznie dziękuje. :D

sobota, 20 marca 2004, 22:51
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]