Teraz jest sobota, 15 grudnia 2018, 21:07

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 OSZUKANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post OSZUKANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I CO? Mam już fire wire do tego program Ulead Videostudio 6 , kompa pentium 4 , dysk 40gb.
Tyle że jak się nagrywa to strasznie dużo miejsca zajmuje na dysku. W kilka minut 1,5 giga? Poza tym są jakieś błędy .
Ile płytek CD mósiałabym kupić aby to zgrać?
Coś mi się wydaje że wprowadziliście mnie w błąd. :evil: :evil:

piątek, 5 marca 2004, 17:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Nikt Cię nie wprowadził w błąd, więc nie ma coś się pieklić, bo Cię nikt nie będzie lubił. Standard DV kompresji obrazu to 13 Gb materiału na godzinę nagrania. Coś za coś, albo mało zajmuje i jakość jest kiepska, albo jakość super (plus łatwość montażu) i duże wymagania co do strumienia i co za tym idzie dużo miejsca na dysku.
Materiał po montaźu się enkoduje do mpeg2 (i nagrywa na dvd, svcd, vcd), lub do divx/xvid (do nagrania na cd).

Pozdrowienia
Ulv

piątek, 5 marca 2004, 17:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

piątek, 5 marca 2004, 18:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Enkoderem ;-) Jeżeli do mpeg2 to są dwa darmowe standalone (nie wymagaja, żadnych nakładek do pracy) bbmpeg i ympeg i kilkadziesiąt płatnych (od kilku $ do kilku tysięcy $).
Jeżeli do divx, lub xvida to za pomocą codeków, które są +/- bezpłatne i np.; VirtualDuba. O wielkości pliku decyduje strumień jaki się ustawi im większy tym plik większy. Typowo strumień dla mpeg2 szykowanego na dvd to 5-10 Mbps, dla divx/xvid 900 kbps do 3 Mbps.

Pozdrowienia
Ulv

piątek, 5 marca 2004, 18:07
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

piątek, 5 marca 2004, 18:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Przy zrzucaniu na kompa trzeba trzymac koondesatorek 470 pF wtedy plik zmniesz sie 470 razy patrz jakie to oszusty że Ci tego nie zdradzili, ale tak to jest z profesjonalistami.

niedziela, 7 marca 2004, 10:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
można też okręcić twardy dysk mocną gumką recepturką. Podobno cała zawartość ulega kompresji. Im mocniejsza gumka, tym mniejsza objętość danych ;)

niedziela, 7 marca 2004, 16:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Gumkę sobie nałóż na swój głupi ............, a kondensatorek wsadż se w......... :!:
Ps. jesteś idiotą :evil:

niedziela, 7 marca 2004, 23:07
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
i poco ty durn babo placzesz się po tym forum kilku ludzi dało ci do zrozuymienia że jesteś tu zbedna jak chcesz wszystkich obrażać a tak to ty jeste facetem a nie babą i nie rżnij tu głupa.

poniedziałek, 8 marca 2004, 00:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ludzie jak można oszukać debilkę chyba przez przyadek a jak jest ta za którą się podaje to powinna wiedzieć gdzie to wszystko może sobie to wkręcić

poniedziałek, 8 marca 2004, 00:46
Nowy
Nowy

To bardzo smutne, gdy na Forum o tematyce sprzętu video dyskusja polega na wzajemnym obrzucaniu się epitetami. Osoba kryjąca się pod nickiem ADA ma jakieś dziwne pretensje do forumowiczów że ją oszukali. Co za pomysł?
Droga/i ADA - Jeżeli wyobrażasz sobie, że mając tylko PC-ta i kamerkę od razu zaczniesz montaż, to chyba epitety moich przedmówców pod twoim adresem są zasadne. Jeżeli wyłożyłaś kilka tys.zł na PC-ta i przynajmniej drugie tyle na kamerę to nie żałuj kiludziesięciu, czy nawet kilkuset złotych na wiedzę i kup kilka książek o komputerowym montażu wideo. Jestem przekonany, że ta wiedza ci sie przyda. Przynajmniej bedziesz wiedziała o co chcesz zapytać, bo chyba nikt przeglądający to Forum nie ma ochoty uczyć cię ABC. Od tego są książki.
I więcej życzliwości do innych.

poniedziałek, 8 marca 2004, 01:23
Moderator
Moderator

poniedziałek, 8 marca 2004, 08:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Gdyby ktoś jeszcze chciał pomagać Adzie to po tym wątku mam nadzieję że kazdemu odejdzie ochota: http://forum.swiatobrazu.pl/dv/viewtopi ... ght=szukaj
Mnie już dawno przeszła. A z pretesjami, ADA, to zwróć się do Twojego telefonicznego przyjaciela.

poniedziałek, 8 marca 2004, 09:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

wtorek, 9 marca 2004, 02:32
Stały bywalec
Stały bywalec

a ja mieszkam na wiosce i jest mi z tym bardzo dobrze, bo moja wioska jest tak atrakcyjne że same szychy się tu osiedliły i jest sporo opłacalnej roboty z zakresu foto i video.
pozdrawiam wszystkich mieszkańców wiosek i miast, nie ulegajcie prowokacją bo pochodzenie ma najmniejsze znaczenie - liczy się wiedza i zdolności.

FStyl
jestem z wioski :D

wtorek, 9 marca 2004, 10:16
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona