Teraz jest niedziela, 18 listopada 2018, 08:07

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Mam kamerę JVC GR-D70.Wyskoczył błąd E04!!! 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Mam kamerę JVC GR-D70.Wyskoczył błąd E04!!!
Posiadam ją niecały tydzień. Po kilku dniach kaseta zaczęła hałasować jakby się wkręcała. Po wyjęciu i ponownej próbie załadowania kamera odmówiła posłuszeństwa (nie chciała przyjąć kasety). Słychać było tylko ciche chrobotanie mechanizmu, a na wyświetlaczu pojawiła się informacja o błędzie E04. Czy to poważny błąd i czy mozna temu jakoś zaradzić???

niedziela, 14 marca 2004, 22:18
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Najprawdopodobniej kamerka ma jakąś wadę fabryczną lub kaseta jest wadliwa , wypróbuj z inną kasetą jeżeli będzie to samo to znaczy że mechanizm padł i trzeba pędzić do serwisu.

poniedziałek, 15 marca 2004, 13:39
Stały bywalec
Stały bywalec

Nie chcę Cię straszyć ale ja miałem to samo z moją kamerą jvc-gr-dv500, tyle tylko że taki komunikat pojawił mi się już w pierwszym dniu użytkowania,kamera czasami nagrywała czasami nie ,strasznie coś trzszczało faktycznie jakby wciągał kasete , też myslałem że to wina kasety-nawet wyczyściłem głowice , kupiłem markową kasetę za 60 zł , niestety nic to nie pomogło. Kamerę kupiłem w sklepie internetowym więc wymiana nie wchodziła w grę, pozostał serwis gwarancyjny. Naprawili , wymienili chyba cały mechanizm przesuwu taśmy i teraz drugi miesiąc jest już wszystko wporządku. Faktem jest że się trochę zraziłem , ale podobno nawet mercedesy się psują :D , mam dwuletnią gwarancję więc narazie spię spokojnie :wink:

poniedziałek, 15 marca 2004, 18:35
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]