Teraz jest środa, 14 listopada 2018, 13:33

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Pier ........... niczona KAMERA!!!! 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Pier ........... niczona KAMERA!!!!
Witam. Jestem mało szczęśliwym posiadaczem debilnej kamery , ktora do niczego mi sie nie przydaje - Produkcji oczywiscie CANONA. Oznanocz jest magicznym oznaczeniem: MV300. I co?? I nic. Mam ją juz 2 rok i .............. i kiszka. Raz musialem wyrzygać 200 zł na naprawe, bo jakies glupie paski sie nagrywały!! A teraz nawet kasety nie moge włożyć!!! Co sie dzieje z tym sprzetem?? Jaka moze być przyczyna, ze kamera nie chce przyjac kasety. Wkładam kasete - wszyystko ok. Zamykam, potem kamera sama "aplikuje" sobie kasetke automatycznie do srodka. i ..................... zaczyna piszczeć. Jak wlaczam Cama to widnieje napis. REMOVIE THE CASETTE!!! I co ja mam tu zrobic? Jak nie chce placic kolejnej kasiory na naprawe tego "super" sprzęciora??

PROSZE O POMOC!!!!!!!

piątek, 19 marca 2004, 17:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Najprawdopodobniej nie otwiera sie do konca klapka w kasecie :roll:

sobota, 20 marca 2004, 00:50
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post problem z kamerą
jest to wada mechaniki w kanonie trzeba wyregulować sprzęgła w serwisie tylko uczciwym i nabyć przewijarkę w fotonie do kaset mini dv 280 zł :) Pozdrawiam

niedziela, 21 marca 2004, 17:50
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Może niech admin da to na początek: Ludziska kupują kamerę i myslą że po włożeniu kasety ma działać i co... okazuje się że kameery nie lubia niektórych kaset, najczęściej tańsze kamery nie lubią nowych modeli kaset które to maja o 25% cieńszą taśmę i taśma ta przykleja się do głowicy ,co jest przyczyną zabrudzenia głowicy(paski na ekranie) oraz blokowania się mechanizmu otwierania kasety. Z tych cieńszych to: TeDetKi oraz Soniaczki i Panasie serii Pro. Emteki oraz Maxele i tańsze Panasoniki mają taśmę grubszą. Pozdrawiam.

poniedziałek, 22 marca 2004, 19:53
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]