Teraz jest środa, 20 czerwca 2018, 09:37

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Jaka kamera? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Jaka kamera?
Witam wszystkich, mam maly problem chcialem kupic kamerke w cenie okolo 3000zl. i w zwiazku z tym mam prosbe czy mozecie mi podac kilka dobrych typow w tej cenie? Moje wymagania sa nieduze, domowe video oraz wyjazdy na wczasy. Dziekuje za podpowiedz i pozdrawiam wszystkich!!!

sobota, 10 kwietnia 2004, 20:08
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Jaka kamera
Sony TRV 15 albo Panasonic NV-gs15.
Sony ma lepszą optykę i panel dotykowy (fajna rzecz i urzytkowa) ale nie ma tylu dodatkowych funkcji co panasonic.
JVS GR-D70, Samsung Vp-D33i albo Canon MV600i ja odradzam siada elektronika i jeszcze pare innych dobiazgów.
Resztę jak chcesz dokładniej to szukaj. Również tu: http://www.filmsite.art.pl/fs.php?page= ... v_faq.html

Ps. podane kamery są dostępne do 3 000 zł. ale bez drugiego większego akumulatora, torby, dodatkowych taśm, moim zdaniem nie ma co zaczynać. Więc najlepiej od razu doliczyć to do ceny.

sobota, 10 kwietnia 2004, 20:43
Bywalec
Bywalec

JVS GR-D70, Samsung Vp-D33i albo Canon MV600i ja odradzam siada elektronika i jeszcze pare innych dobiazgów.

hmm coż to za dobiazgi...?? :wink:

We wszystkich tych trzech kamerach siada elektronika...hmm
Owszem zdarzają się egzemplarze które niestety się psują. Tak samo to wypada w JVC, Samsungu i Canonie jak w Sonym i Panasonicu. Nie są to firmy typu name w których na awaryjność patrzy się z przymrużonym okiem...To są Twoje wnioski czy doświadczenie??

bebs: na początku poczytaj forum :wink: nie które posty naprawdę polecam...

sobota, 10 kwietnia 2004, 21:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Dzieki za podpowiedzi, ja osobiscie sprawdzalem kamerki w internecie i spodobaly mi sie Sony DCR-HC 20, DCR-TRV 22 lub DCR HC 30. ponadto z f-my Panasonic NV GS 3, NV GS 44 EGS lub NV GS 55EGS, JVC GRD 200, GRD 93 lub GRD DX 35. Nie wiem ktora wybrac, wiecie cos na temat tych kamerek, wiem ze ich cena jest dosyc zblizona i jak dla mnie to wszystkie sa wystarczajace. Jeszcze jedno pytanko co to znaczy strumieniowa transmisja USB? i hybrydowy dotykowy ekran LCD. Za odpowiedzi z gory dziekuje i pozdro

sobota, 10 kwietnia 2004, 22:10
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]