Teraz jest środa, 19 grudnia 2018, 07:46

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 jvc grdv700 w media markt za 5500tys a w drugim za 4200????? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post jvc grdv700 w media markt za 5500tys a w drugim za 4200?????
o co chodzi w jednym media markt we wroclawiu bylaz za 3999zl a ale juz sprzedali ostatnia a w drugim media w innej czesci wroclawia jest ale za 5500tys gdy dzwonilem pytac sie skad taka rozbieznosc babaka z tego marktu gdzie byla za 5500tys rzekomo dzwonila do tego drugiego i jej powiedzieli ze egzemplarz byl wadlkiwy i dlatego za 3999zl
znalazlem dzisiaj w innym miescie w media ta sama kamere za 4200 i teraz boje sie ja kupic czy faktycznie nie jest jakis skopany wyrzut ateraz te nowe sa juz poprawione i dlatego kosztuja 5500tys bo tam gdzie jest za 4200 facet zachwala ze szok ze super ze jasny obiektyw cos podejrzanego prosze was o rade Z gory dziekuje!!!!!!!!!!!!!!

czwartek, 15 kwietnia 2004, 21:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
W Lodzi 3999, a obok stoi grd500 za taka sama cene 8O

piątek, 16 kwietnia 2004, 22:13
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post W Media Markt drogo
Kamery w Media Markt są cenowo zbliżone do tych oferowanych w zwykłych skepach RTV. Cena 4000 zł za tą kemerę uważam za korzystną, ale zanim się kupuje trzeba sprawdzić czy działa i jak działa. W Maximedia są po 3900 zł (około), więc ktoś tam przesadził tymi 5500zł. Chyba, że to jakiś specjalny model z jakimś super dodatkowym wyposażeniem :!: . Trzeba to sprawdzić. Co do tej uszkodzonej, to bardzo źle to świadczy o Media Markt, że wciskają klientom sprzęt z wadami (jeśli tak było naprawdę). Ja tam nie kupuję niczego w MM czego wcześniej nie sprawdzę, bo moim znajomym zdarzyło się kupić sprzęt, który potem okazał się uszkodzony po wyjęciu z pudełka i trzeba było jeździć z nim do naprawy. Szkoda czasu i kasy na takie zakupy. :x

dnc

Mój sprzęt:
Kamera: JVC GR-DV700E
Grafika: Gainward PP2100LE TV/DVI
Obróbka video:Pinnacle Studio 9.1 PL
Kontakt: GG: 4926855
Obrazek

sobota, 17 kwietnia 2004, 09:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
"Ja tam nie kupuję niczego w MM czego wcześniej nie sprawdzę, bo moim znajomym zdarzyło się kupić sprzęt, który potem okazał się uszkodzony po wyjęciu z pudełka i trzeba było jeździć z nim do naprawy"
Jesli kupujesz jakikolwiek sprzet w sklepie to go na miejscu sprawdzasz ( w MM takim miejsem jest serwis), a jesli ktos tego nie zrobil i pojechal do domu, a sprzet okazal sie niesprawny to w ciagu 7 dni moze go wymienic na nowy lub inny o tej samej wartosci, wiec nie wierze w to, ze ktos musial sie bujac po serwisach, no chyba ze zajrzal do pudelka po miesiacu od zakupu.

sobota, 17 kwietnia 2004, 23:04
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

"...a jesli ktos tego nie zrobil i pojechal do domu, a sprzet okazal sie niesprawny to w ciagu 7 dni moze go wymienic na nowy lub inny o tej samej wartosci, wiec nie wierze w to, ze ktos musial sie bujac po serwisach, no chyba ze zajrzal do pudelka po miesiacu od zakupu.

Wierzcie lub nie, ale sklep nie chciał wymienić uszkodzonego urzadzenia na nowe, tylko od razu skierował nieszczęsnych klientów do serwisu Media Markt w tym samym budynku. Z tego powodu mój znajomy zrobił aferę w sklepie. Ale to i tak nie pomogło, przyjęli sprzęt tylko do naprawy.

dnc

Mój sprzęt:
Kamera: JVC GR-DV700E
Grafika: Gainward PP2100LE TV/DVI
Obróbka video:Pinnacle Studio 9.1 PL
Kontakt: GG: 4926855
Obrazek

niedziela, 18 kwietnia 2004, 09:15
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]