Teraz jest niedziela, 18 listopada 2018, 08:07

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 MEDION MD9069 przekręt czy okazja !!?? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post MEDION MD9069 przekręt czy okazja !!??
Witam
Mam zamiar kupic kamere cyfrowa ale nie stac mnie na nowy,firmowy sprzet.Zas na aukcji allegro zobaczylem MEDION MD9069 [niby jest to jedna z lepszych kamer samsunga???].Parametry niby dobre ale cos chyba nie tak skoro cena [ok 1500 zl] dwa razy nizsza za samsunga.
Boje sie wylozyc tyle kasy i kupic jakiegos bubla.
Wiec prosze o pomoc,opinie jak ktos wie cos na tamat tej kamery bo na forum nic nie znalazlem.
Z gory dziekuje za zyczliwe odpowiedzi :(

poniedziałek, 19 kwietnia 2004, 21:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Cytat ze strony firmy SOWEX: "Nowa, udzielamy 3 miesiące gwarancji, " - co to za sprzęt co jako nowy ma trzy miesiące gwarancji. Ja bym Ci radził dać sobie spokój, no chyba że stać cię na to by zaryzykować 1,5 tysiąca. Mam znajomych w Niemczech, którzy się pozytywnie wypowiadają na temat marki MEDION, z rozmów z nimi wiem, że jest to marka sprzedająca sprzęt w marketach. Ja widziałem monitory, komputery i notebooki markowane tym logiem, i generalnie uważam, że to sprzęt typu NTT czyli nie najlepszy. Jedyne dlaczego można się o nim pozytywnie wypowiedzieć to to, że jest tani. Ale pamiętaj - ta taność jest czymś okupiona!

P.S. Na pewno nie jest to kamera Samsunga!!

wtorek, 20 kwietnia 2004, 11:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

P.S. Na pewno nie jest to kamera Samsunga!!

A skąd ta pewność. Może Medion, kiedyś produkował dla Samsunga te kamery, a teraz, po wykupieniu licencji sprzedaje pod własną marka.

wtorek, 20 kwietnia 2004, 12:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

wtorek, 20 kwietnia 2004, 14:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
ale numer, kumpel ma tego samsunga, a ja swego czasu kupiłem na alegro tego mediona, no i wszystko idealnie takie samo, jakość świetna, a cena 2 razy mniejsza, ale numer jest taki że się pokłociliśmy bo kumpel wkurzony że zapłaciła 2 razy więcej za swoją kamerę, to popiliśmy i się wydzieramy i normalnie rozkręlciliśmy kamery, a tam w samsungu nprmalnie w środku takie same napisy jak i u mnie czyli MEDION!!!!, Medion to przynajmniej niemiecki sprzet, a nie kamerki robione w chinach co im tylko nazwy zmienaiją i obnudowy, po co wobec tego przepłacać, skoro i wystrzegajcie się przed przepłącaniem za tkz firmpowy sprzet, gdzie trzeba opłacić reklamy w telewizji marketing i inne badziewia.... a matrix jak widac nei ma doświadczenia w sprzęcie

sobota, 12 czerwca 2004, 20:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
aaa mogę niedowiarkom na meila przesłać zdjęcia środka samsunga gdzie jest napis medion, poza tym medion robi aparaty cyfrowe dla pentagrama i minolty ale pod innymiu nazwami są dwa razy droższe

sobota, 12 czerwca 2004, 20:50
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
ja także kupiłem tego mediona w porównaniu z moją poprzednią kamerą sony trv 245 to jest rewelacja

środa, 16 czerwca 2004, 15:49
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]