Teraz jest środa, 24 października 2018, 06:05

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Jaką kamerkę pupić co sądzicie o JVC GR D93 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Jaką kamerkę pupić co sądzicie o JVC GR D93
To będzie moja pierwsza a rozglądam się już od pewnego czasu i doszedłem do wniosku że kamerka musi mieć zoom optyczny jak największy a ten model ma 16x no i 1.33Megapikseli nie kosztuje dużo i myślę że do moich amatorskich zastosowań wystarczy mi.Proszę o poradę jaką klasę reprezentuje ten model a może wybrać coś innego?

piątek, 23 kwietnia 2004, 21:18
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post pomyłka
ta kamera nie ma zoomu 16x to pomyłka na niektórych stronach www, ma tylko 10x zoom, można sprawdzić na stronie jvc.pl albo w sklepie

środa, 12 maja 2004, 18:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Przeczytaj przemyśl kup
http://WWW.camcorderinfo.com dokładna recenzja - dobry obraz w normalnych warunkach jak i w słabym świetle.
przejdź do forum użytkowników i zobacz zdjęcia - kiszka a 1600xYYY to tylko cyfrowe powiększenie 1280x960. Wniosek jeżeli chcesz dobry obraz możesz kupić JVC GRD-33 zaoszczędzisz parę stówek różnica w jakości minimalna, jeżli chcesz zdjęcia i obraz to nie ten model, chyba że do oglądania na TV (też słabe, chyba że osoba które te zdjęcia robiła nie ma o tym zielonego pojęcia)
!!!!!!powyższe modele nie mają wejścia dla mikrofonu!!!!!!!
grd-33 zoom 16x - dla amatora chyba wystarczy (zawsze można sprzedać i kupić nowszy model)
Tegoroczne SONY nie polecam, co też można wyczytać z recenzji no i ta cena!!!!!!!!!
a może Panas lub Canon?

czwartek, 13 maja 2004, 09:37
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]