Teraz jest poniedziałek, 22 października 2018, 18:36

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Jaka kamere wybrac ? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Jaka kamere wybrac ?
Mam wielki problem i prosze Was serdecznie zebyscie rozwiali moje watpliwosci.

Stoje przed wyborem kamery.

Mam do wyboru kamere

SONY DCR-TRV110e
od znajomego, uzywana 4 lata, torba kabelki, 20 kaset cena 2000 zl
teraz pytanie - czy ma dwukierunkowa komunikacje przez DV czyli czy moglbym zrzucony z kamery film spowrotem wrzucic po przerobieniu na komputerze na kamere i z kamery przegrac to na video? co jeszcze istotnego nie ma w tej kamerze a na co powiniem zwrocic uwage?

SONY DCR-TRV140e
Kamera prawie nowa, nie uzywana, z lombardu za 1790 zl, bez torby, bez kaset - wiem ze ta kamera nie ma mozliwosci odtwarzania kaset analogowych i podejrzewam ze ma tylko wyjscie DV czyli moge z niej zrzucic obraz na komputer jedynie a potem sobie wypalic film na cd. co jeszcze istotnego nie ma w tej kamerze a na co powiniem zwrocic uwage?

SONY DCR-TRV240e
Kamera nowa, cena 2920, bez torby sprowadzana z niemiec, gwarancja europejska - 2 lata. Kamera odcztuje kasety analogowe, ma we/wy DV czyli moge sobie nagrac np z telewizora film poprzez kamere i zlacze cyfrowe DV, film obrobic w komputerze i nagrac do przez kamere na kasete wideo. co jeszcze istotnego nie ma w tej kamerze a na co powiniem zwrocic uwage?

Ktora z tych kamer bedzie lepsza? na co powinienem zwrocic uwage?
Czytalem wiele stron o tematyce wideo filmowania, o technologiach cyfrowych jak i opisy tych kamer. W kazdym opisie sa inne rzeczy, nie wiem komu mam wiezyc, moze ktos sie bardziej zna na tym... moze ktos wie z doswiadczenia? Ktora kamere wybrac? nie musicie duzo pisac, napiscie tylko symbol kamery. To mi bardzo pomoze, ufam ze wasza opinia bedzie najwiarygodniejsza.

Z gory serdecznie dziekuje

Pozdrawiam

czwartek, 19 września 2002, 01:21
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]