Teraz jest poniedziałek, 17 grudnia 2018, 11:57

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
 Wyprałem Kamerę 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Wyprałem Kamerę
No i dupa blada :( :( Kamerka Sony wpadła do rzeczki i sie wyprała. Teraz mam czyściutką kamerkę tyle, że nie działa. Czy da się coś z ną zrobić czy mam usiąść i płakać???? :( :( :(

środa, 5 maja 2004, 08:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

to jedyne poza płaczem i zgrzytaniem zębów
to wycieczka do servisu
potem jak nie na gwarancji przed "naprawa" upewnić sie ,ze jej cena bedzie opłacalna tzn. nowa kamerka nie wyjdzie taniej

środa, 5 maja 2004, 09:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

to jedyne poza płaczem i zgrzytaniem zębów
to wycieczka do servisu
potem jak nie na gwarancji przed "naprawa" upewnić sie ,ze jej cena bedzie opłacalna tzn. nowa kamerka nie wyjdzie taniej

środa, 5 maja 2004, 09:56
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Wyprałem Kamerę
Barnaba napisał(a):
No i dupa blada :( :( Kamerka Sony wpadła do rzeczki i sie wyprała. Teraz mam czyściutką kamerkę tyle, że nie działa. Czy da się coś z ną zrobić czy mam usiąść i płakać???? :( :( :(

Pierwsza sprawa to nie zakładaj akumulatora i nie podpinaj zasilacza.
Druga sprawa, dostarcz mi kamerę, zajmuje się serwisem GSM i na codzień mam do czynienia z zalanymi komórkami, a zasada jest podobna, tyle tylko że przy kamerce jest więcej roboty

trzecia sprawa:jak zadziała kamera, zapłacisz dużo miej niz w serwisie SONY

Warunek : nie podpinać zadnego zasilania , bo bedzie po elektronice na dobre

środa, 5 maja 2004, 16:04
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Powiedz mi VideoZwarcie jak Twoim zdaniem Barnaba stwierdzil ze po wykompaniu kamery ona nie dziala! Co?
W elektronice obowiazuje logika, ktorej Tobie w tym wypadku zabraklo!

czwartek, 6 maja 2004, 23:28
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

sobota, 8 maja 2004, 15:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Powiedz mi VideoZwarcie jak Twoim zdaniem Barnaba stwierdzil ze po wykompaniu kamery ona nie dziala! Co?
W elektronice obowiazuje logika, ktorej Tobie w tym wypadku zabraklo!

Nie wiem jak stwierdził , pewnie wysuszył suszarką do włosów i co ?? próbował włączyć i kapa

Weź sobie wrzuć tel GSM do wody , wyciągnij i wyszusz, zobaczysz czy odpali - szanse masz takie jak wygranie w TOTO szóstki

a kamera myślisz co ma w środku - śróbki jak w zegarku

Logicznie reasumujątc to tobie " EXPERT " brakuje logicznego myślenia

poniedziałek, 10 maja 2004, 12:21
Stały bywalec
Stały bywalec

Może troche nie na temat ,ale moja mała córeczka wrzuciła jakieś pół roku temu telefon nokia do baseniku z wodą ,telefon był włączony i leżał tam jakieś pół godziny i po dwóch dniach zadziałał i działa do dzisiaj .Wygrałem szóstkę :D

poniedziałek, 10 maja 2004, 22:32
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
No to masz dużo szczęścia , a wielu innym tego szczęścia po wykąpaniu tel GSM czy kamery brakuje

wtorek, 11 maja 2004, 08:36
Stały bywalec
Stały bywalec

No to masz dużo szczęścia , a wielu innym tego szczęścia po wykąpaniu tel GSM czy kamery brakuje

Niestety nie do końca. Kupiłem kamerę i zepsuła sie po jednym dniu, później żona zrzuciła mi kamerę ze stołu i przestała działać, na szczęście w obu przypadkach udało się naprawić na gwarancji , więc typowym szczęściarzem to napewno nie jestem :D
Pozdrawiam

wtorek, 11 maja 2004, 17:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Niestety nie do końca. Kupiłem kamerę i zepsuła sie po jednym dniu, później żona zrzuciła mi kamerę ze stołu i przestała działać, na szczęście w obu przypadkach udało się naprawić na gwarancji , więc typowym szczęściarzem to napewno nie jestem :D
Pozdrawiam

Jednak jesteś szczęściarzem i się ciesz z tego i módl się żeby Ci tego szczęścia nie brakło....
Ten to nie miał tyle szczęścia....
http://allegro.pl/show_item.php?item=25258680
A może to ten sam sprzedaje co tu pisze o swojej kamerce....

piątek, 14 maja 2004, 08:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ja mialem podobny problem jakis miesiac temu, tyle ze z aparatem cyfrowym Casio Exilim. Poza tym aparat w przeciwienstwie do Twojej kamery, wpadl do piwa i to w dodatku gdy byl wlaczony :> (nie pytajcie jak to zrobilem ale zanurkowal calutki w szklance pelnej heinekena :P). Natychmiast go wyciagnalem, wylaczylem (jeszcze diodka sygnalizujaca gotowosc lampy blyskowej sie przez chwile swiecila po wyciagnieciu), wyjalem baterie i karte pamieci i przetarlem jakimis chusteczkami. Po powrocie do domu lezal jedna dobe na biurku, pozniej potraktowalem go suszarka (uwaga zeby nie przesadzic bo w pewnym momencie chyba troche za mocno nagrzalem moj aparat). Polezal jeszcze kolejne 3-4 doby - bez wkladania baterii. Chcialem go rozkrecic i wysuszyc dokladniej jednak nigdzie nie moglem dostac na tyle malego srubokretu. W koncu moj znajomy, ktory do mnie wpadl, nie wiedzac co sie stalo, chcial sie pobawic sprzetem, zlapal za aparat, wlozyl baterie i nacisnal power. Jakiez bylo moje zdziwienie gdy LCD sie wlaczyl (widac maly zaciek), zdjecia robi, odtwarza dzwiek itpe.. Niestety prawdopodobnie migawka sie zakleila bo nie chce odpowiednio dzialac, przez co przy slabych warunkach oswietleniowych i robieniu zdjecia bez lampy wychodza ujecia o surrealistycznych kolorach:D (nowa funkcja w mojej cyfrze;)) W dodatku przez pierwszy tydzien mialem problemy z ustawianiem opcji menu bo 'mini-joystick' w jaki wyposazony jest ten aparat, na opak interpretowal moje przyciskanie;)
Teraz juz dziala ok:)

Pozdrawiam!

wtorek, 18 maja 2004, 19:18
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]