Teraz jest piątek, 16 listopada 2018, 20:44

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Jaką kamere? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Jaką kamere?
Witajcie
Chce kupic kmere cyfrowa MiniDV. Mam do wydania 1700 zl. Jaki model mozecie mi polecic?

poniedziałek, 21 czerwca 2004, 20:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Nie sadze zeby spelnila Twoje oczekiwania Za ta cene lepiej chyba nie kupowac. Nie znam sie na tym ale slyszalem ze musi byc ponad 1Mpixel. Nie wiem czy za 1700 znajdziesz cos ponad 1M

wtorek, 22 czerwca 2004, 09:20
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Sam tez szukam kamery. Czy moze sie ktos wypowiedziec na temat kamer 3ccd. Slyszalem ze wspaniale kolory. I czym sie rozni stabilizator cyfrowy od optycznego. Poza tym jaki jest standard wymiaru obrazu? Chodzi mi o pixele i klatki/s. I na koniec czy Panasonic NV-MX500 lub NV-GS400EG-S sa dobrym wyborem dla kogos kto chce pozniej obrabiac te filmy i nagrywac na dvd? Aha. I jaka jest zywotnosc kasetki dv Ile razy moge na nia nagrac material bez straty jakosci? Dzieki za odpowiedzi i komentarze.

wtorek, 22 czerwca 2004, 09:25
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Panasoniak
Nareszcie ktoś wspomniał o Panasonicu NV-GS400. To będzie super sprzęcior. Zapowiada się wspaniała kamerka. Jednak u nas, w Polsce, nie raczej nie opłaca się jej kupować... np. w USA można będzie podobno znaleźć europejską wersję za uwaga... niecałe $1200. To w przeliczeniu grubo poniżej 4800. Przypuszczam, że u nas będziemy musieli zapłacić za nią coś koło 8000 zł albo i więcej :(

Jeśli chodzi o kasetki MiniDV, to są bardzo trwałe i, moim zdaniem, jest to najlepszy nośnik. Mi się troszkę psuje obraz, ale to nie z winy taśmy, ale mojej... bawiłem się i mi się zawinęła i pogniotła :)

I na koniec - TAK. Panasonic NV-GS400 będzie dobry dla montażystów. Wszystkie cyfrówki są odpowiednie (może oprócz jakichś lip poniżej 1700 zł).

wtorek, 29 czerwca 2004, 21:51
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]