Teraz jest czwartek, 18 października 2018, 16:02

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Akumulator do Panasonic NV-GS 11/15 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Akumulator do Panasonic NV-GS 11/15
Chciałbym zakupić dodatkowy akumulator do Panasonica NV-GS15 o pojemności 1600mAh (CGR-D16S) Oryginał jest bardzo drogi ok. 350 zł. w związku z czym chciałbym kupić zamiennik.
Mam prośbe do użytkowników tych kamer i nie tylko o pomoc, przewertowałem cały internet i nic, nie znalazłem żadnych zamienników. Może komuś z Was się udało.

niedziela, 11 lipca 2004, 17:01
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Re: Akumulator do Panasonic NV-GS 11/15
MAXI napisał(a):
Chciałbym zakupić dodatkowy akumulator do Panasonica NV-GS15 o pojemności 1600mAh (CGR-D16S) Oryginał jest bardzo drogi ok. 350 zł. w związku z czym chciałbym kupić zamiennik.
Mam prośbe do użytkowników tych kamer i nie tylko o pomoc, przewertowałem cały internet i nic, nie znalazłem żadnych zamienników. Może komuś z Was się udało.

Witam.

Ja mam taką kamerę i niedawno kupiłem akumulator CGR-D220 PREMIUM gold o pojemności 2400 mAh. Kupiłem go w http://www.eltec.pl/ za 149 zl. + 11 zł.(koszt dostawy). Zamawiasz dzisiaj - dostajesz jutro. Jestem z tego akumulatorka zadowolony (na dzień dzisiejszy) trzyma dokładnie nie używając LCD 4.5 godz. I oto mi chodziło. Gwarancja jest na 6 miesięcy. Moim zdaniem te akumulatorki tej firmy są warte swojej ceny tym bardziej, że są tańsze od orginałów około 3-ech razy.

ps. Bym zapomniał - taki drobiazg - zamawiałem akumulator 2100 mAh a dostałem 2400 mAh za tą samą cenę. Taka fajna reklama tej firmy. Ale jak komuś to nie pasuje to może spokojnie akumulatorek odesłać i zażądać wymiany na mniejszy. -)))))

poniedziałek, 12 lipca 2004, 14:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Wielkie dzięki Poliot za odpowiedź na moje pytanie. Baterie już zamówiłem zobaczymy jak sie będzie spisywała. Jeszcze raz dzięki.

PS. Chętnie wymieniłbym opinie na temat tej kamerki , co prawda ja kupiłem ją 3 dni temu ale powoli się z nią zapoznaje.

Pozdrawiam Maxi maxi_75@o2.pl

środa, 14 lipca 2004, 18:59
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]