Teraz jest środa, 14 listopada 2018, 13:32

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Jaka kamera 2000do 3000zł? Pełne uzasadnienie techniczne. 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Jaka kamera 2000do 3000zł? Pełne uzasadnienie techniczne.
Witam . Mam pytanie które często pojawia się na forum . Jaką kamerę cyfrową polecilibyście w kwocie od 2000zł-3000 zł (proszę o krótkie uzasadnienie ). Mam nadzieje że nie pojawią się odpowiedzi żeby użyć funkcji szukaj (zapewniam że szukałem i moim zdaniem brakuje rzetelnej odpowiedzi na to pytanie ) . Moim zdaniem te forum jest świetne ale brakuje tutaj rzetelnej dyskusji na ten temat (poziomem informacji mocno odstaje od działu fotografii cyfrowej) . Rzetelnej to znaczy popartej faktami technicznymi danych sprzętów. Zapraszam wszystkich co czują się na siłach aby wypowiedzieli się na ten temat i wzięli udział w tej dyskusji. Jestem pewien że rzetelna wymiana spostrzeżeń na temat sprzętów jakie posiadacie może posłużyć jako ciekawa baza danych . Proponuje aby każdy podał rodzaj sprzętu, jaka jest jakość nagrywanego obrazu (bardzo ważne jaka jest jakość w pomieszczeniu o słabym oświetleniu ), czy słychać pracę silniczka, awaryjność i inne spostrzeżenia których nie wymieniłem. Osobiście do niedawna byłem zdecydowany na JVS GR D33, ale po zebraniu informacji z różnych źródeł dochodzę do wniosku że najlepszą jakość obrazu (wierność odwzorowania barw, najmniejsze zakłócenia w obrazie w pomieszczeniach o słabym oświetleniu) posiadają kamery firmy Sony L (zaznaczam że osobiście nie przepadam za tą firmą ). Jeszcze raz zapraszam do wymiany jak największej ilości spostrzeżeń popartych faktami technicznymi. Skorzystamy na tym wszyscy.

niedziela, 18 lipca 2004, 19:09
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]