Teraz jest czwartek, 15 listopada 2018, 02:12

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 MEDION MD9069 ???? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post MEDION MD9069 ????
Cześć,
jestem u Was gościnnie, wieć witam wszystkich bywalców.
Chciałbym Was spytać, co myślicie o firmie MEDION (może ktoś z Was używa sprzętu tej firmy). Ostatnio dość intensywnie zastanawiam się nad kupnem kamery Mini DV. Mam do wydania jakieś 2000 zeta. Zalezy mi rowniez na zrobieniu kilku zdjec cyfrowych. Wymagania duze, jak na ta kwote, ale... . Znalazlem oferte ww. Mediona w rozsadnej cenie takiej, zebym mogl dokupic jeszcze aparat cyfrowy (tej samej firmy) i mniej wiecej zamknac sie w kwocie. Oferta jest na Allegro (sprzedawca jest bardzo chwalony) wiec sprzetu za bardzo nie moge "pomacac".
Czy mozecie mnie poratowac w tym temacie?
Pozdro
Jozek

piątek, 30 lipca 2004, 11:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Kolega kupił Mediona na Allegro za około 1300 zł, lepiej filmuje niz moja panasonic gs 15 za 3000 zł.Duza lepsza jakość w słabym oswietleniu, nie gubi ostrości przy ruszaniu kamera, jest okay. Może wg kolegi gorsze zdjęcia , ale to drobiazg, to przeciez kamera. Dobry wybór, rewelacja w tej cenie. Medion to dosłownie Samsung, nawet instrukcja jest od Samsunga.Możesz brać

piątek, 6 sierpnia 2004, 23:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Mam tą kamerę od roku. Mogę potwierdzić dobrą jakość obrazu, dużo ręcznych ustawień. Minusem jest głośna praca kamery (szum kamery rejestrowany jest na taśmie - szczególnie zoomu). Drugą ujemną stroną jest "gubienie ostrości" podczas pracy zoomu. W końcu słaby stabilizator obrazu.
Zgadzam się jednak z przedmócą - za te pieniądze bardzo dobry sprzęt, i dokładnie jest to klon Samsunga VP-D77.

piątek, 13 sierpnia 2004, 09:38
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]